Hojení tetování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meolmi
Povídálka 23 příspěvků 04.06.19 19:37
Hojení tetování

Ahojte, chtěla jsem se zeptat ohledně tetování. Před cca 3 týdny jsem si nechala na klíční kost vytetovat menší nápis, teď po 3 týdnech mám ale půlku nápisu světlejší a půlku tmavší, čekám, jestli nezesvětlí i ta druhá půlka, ale zatím nic. Je možné, že se to ještě zesvětlí, nebo to mám jít ještě jednou obtáhnout? Je to moje první tetování, takže o tom takhle nic nevím, moc děkuji :)

Reakce:
Sion
Závislačka 4393 příspěvků 04.06.19 19:47

@Meolmi Měsíc po tetování se chodí na přetetování. Mělo by to být zdarma :-)

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 04.06.19 20:01
@Sion píše:
@Meolmi Měsíc po tetování se chodí na přetetování. Mělo by to být zdarma :-)

No ne nutne se musi delat oprava. V zivote jsem to nepotrebovala a mam 4. @Meolmi spis dukladne kouknete jestli na te tmavejsi casti neno jeste stroupek. Muze byt jemnounky a uz to vypada ze je tato tmavejsi. Pokud je uz kompletne bez stroupku tak to chce bohuzel opravu

kve-tinka
Kelišová 5122 příspěvků 2 inzeráty 04.06.19 20:09

Samotny tater ti mel rict, ze mas za nejaky cas prijit na korekci, kdyz nebude neco ok. Ja to nikdy nepotrebovala-pigment drzi. Zasla bych si na opravu-je zdarma.

DeeDee.518
Kecalka 269 příspěvků 04.06.19 20:45

Pravděpodobně potřebujete přetetovat. Mě se to taky nikdy nestalo, že by mi pigment nedržel (kvalitní barvy + velmi dobře hodnocený tatér profík). Ale kamarádce se to stalo. Nechala se tetovat za levno od nějaké slečny, co sice prý má na to papír, ale dělá to doma. Měla to obtažení zadarmo pak… Každý má taky jinou kůži a někomu tetování kvůli tomu „drží“ hůř.

Meolmi
Povídálka 23 příspěvků 04.06.19 20:55
Hojení tetování

Moc děkuji, tak ji zkusím zavolat, jestli by nebyla možná oprava

Sion
Závislačka 4393 příspěvků 05.06.19 12:15

@Citronkalekninka Vidíš a já byla u kvalitního tatéra. Vždy mě po tetování informoval, že za měsíc se chodí na přeretování, hlavně když se jedná o malá tetování.

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 06.06.19 06:39

@Sion No ja byla celkem u tri. Zadni lemplove. A nerekl mi to ani jeden.

Váš příspěvek
Reklama