Dlouhé palce u nohou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 11:20
Dlouhé palce u nohou

Strašně se stydím za své dlouhé palce u mohou, je mi nepříjemné nosit otevřené boty, nebo být někde v bazénu či na koupališti, už i pár mých přátel se divilo, že mám tak dlouhé palce..vím, že každý máme nějaký nedostatek, ale já se s tím třeba neumím vyrovnávat a strašně mi záleží na tom, co si myslí druzí..Nevím, jak dospět k tomu, aby mi všechno bylo trochu víc jedno

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8709 příspěvků 04.06.19 11:28

Chápu tě…každý máme něco s čímž jsme nespokojení. Mně osobně v takových chvílích pomáhá „lekce pokory“, uvědom si, že jsou lidí, kteří mají mnohem závažnější problémy…oproti tomu jsou nějaké dlouhé palce banalitou.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 04.06.19 11:29

Doporucuju inspirovat se jednou verzi Popelky a palec si uriznout :mrgreen: Ne, fakt - s dlouhym prstem prece nic udelat nejde, tak proc by ses kvuli tomu mela trapit? :think: A pokud uz se nad tim podivovalo vic lidi, uz bys mohla mit nachystanou nejakou vtipnou odpoved ala „To vis, si pestuju vlastni prototyp ploutve“ nebo tak neco :nevim: Stejne se vsem nezavdecis - jednem by ses libila jako blondyna, dalsim jako bruneta, jednem s vetsima prsama, druhym s mensima, jednem zmalovana, druhym prirodni. Tak to proste neres :nevim:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 04.06.19 11:33

Jeste jsem si vzpomnela - u nas v rodine maji nekteri na noze delsi ukazovacek nez palec a kdyz jsem byla na gymplu a letel serial Buffy, premozitelka upiru, tak kdesi v casopise ten herec predstavujici hlavniho upira rikal, ze se mu tyhle delsi ukazovacky desne libi a manzelka ho na ne v podstate sbalila :mrgreen:

Ou
Echt Kelišová 7828 příspěvků 04.06.19 11:41

Čím dřív se naučíš přijmout sebe sama i s případnými nepravidelnostmi, tím dřív budeš daleko spokojenější.

Zbytku světa jsou tvoje palce vážně úplně jedno.

V okamžiku kdy si začneš budovat přirozené sebevědomí a budeš testovat že to čím ty se užíráš okolí nevadí, nevnímá a nebo to naopak třeba i oceňuje, tím spíš budeš moci fungovat tak jak chceš a ne ve vleku svých úzkostí a nejisot.

I kdyby sis ty palce uřízla, tak tvoje úzkost si najde něco jiného. Potřebuješ zatočit s ní, ne maskovat palce.

Projdi pro inspiraci třeba tuhle knížku

https://www.kosmas.cz/…-sebevedomi/

7.straka
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 04.06.19 11:42

Já mám palec zase děsně velký :pankac:
A křivý zuby a pět, no spíš deset kilo navíc a velký vytahaný prsa a trochu rozpláclej nos a drzou hubu. Ale jsem víc zdravá než nemocná a mám dvě děti a celkem slušně žiju.
Fakt má každý něco. Poradím ti, to co teď učím dcerku, když má někdo kecy na ní. Řekni jim, ať si trhnou a je hotovo. Ty máš určitě jiné přednosti, kterými oslníš. Tak se zaměř na ně. :*
Jo a ještě fotka :jazyk:

Kriss Tina
Extra třída :D 10811 příspěvků 04.06.19 11:47

Já je mám zas krátký, třeba v zabkach to vypadá děsně :mrgreen: taky s tím nic nenadelam… Lepší si těch nedokonalosti nevšímat. Tvoje palce nikdo zkoumat nebude, většinou se těhle věci všímá akorát jejich majitel a ostatním je to fuk :lol:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 04.06.19 11:55

Já teda neporovnávám lidem prsty v sandálech…řešíš úplnou kravinu. Kamarádky to určitě neřekly nijak ve špatném a stoprocentně o tvém palci už dál nepřemýšlely.

Paoloska
Echt Kelišová 8351 příspěvků 04.06.19 11:57

Tak to koukám, co může potrápit. Já mám teda taky delší palce o cenťák než ty vedle, ale to fakt neřeším. Vůbec. Jako mindrák mi úplně stačí, že budu za chvíli plešatá..Fakt, to ti za trápení nestojí :hug:

Janasas
Kelišová 5552 příspěvků 04.06.19 12:05

Já nedávno na zdraví. cz nebo tam někde četla a viděla fotky, kolik různých chodidel je..
Opravdu každý má nějaké..
Jedny jsou, že jsou prsty pěkně sestupně, někdy, že palec ven a prsty sestupně dolů, někdy, že dva prsty jsou rovně - ne palec ale dva další a pak další dva sestupně. A někdo má nohu jako tapu- všechno narovno.. Někdo jak tu bylo uvedeno, tak ukazováček má největší
Co je ideál tam psané nebylo.. :)

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 04.06.19 12:29

@Afrikana jo, to mám taky a k tomu tvar chodidla ala kachní noha, ještě plovací blány a bylo by to dokonalé :lol:

Zakladatelko věř, ze tvoje palce jsou každému totálně šumák.

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 04.06.19 12:34

Já mám zas oproti zbytku nohy širokou tu prstovou část :nevim: A prsty hodně krátké. Myslím, že podobně to měla i máma. Jinak moje sestra dvojče má nohy zas úplně jiné. A mám širší lýtka. Co si jen na tom světě počnu :,( Neřeš to, určitě na svém těle najdeš něco, co hezké je i pro ostatní.

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 4 inzeráty 04.06.19 12:47

Můj palec je kratší než ukazováček a neřešila jsem to, dokud můj manžel mile nepoukázal na to, že mám zakrslé palce u nohou. On sám má zase nohy jako hobit, každý máme něco. Vůbec bych se proto netrápila - na své palce sice od oné informace zahlížím s jistou nedůvěrou, ale na druhou stranu mi moc dobře slouží, tak nač bych se za ně měla stydět :).

vendulavanc
Nováček 9 příspěvků 04.06.19 14:31

Taky nerada ukazuji chodidla, prostě si nemyslím, že je mám hezká. Nic si z toho nedělej, každý jsme nějaký:-)

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 04.06.19 16:02

Já bych řekla, že je to všem úplně jedno. Nebo si myslíte, že si řeknou: „Bože, takový dlouhý palce. To musí bejt hroznej člověk. To už se s ním nemůžu dál bavit.“???

Možná to někoho překvapí. Jako někoho překvapí, když si hodně slepej člověk sundá silné brýle a má pak prťavá očka. Ale v absolutní většině případů to opravdu je jen překvapení. Je to prostě odlišné, než co denně vidíte kolem. Nenapadne vás to, dokud to nevidíte. Neni to myšlený špatně. ;)

Každý má něco. Ale když se naučí to prostě brát jako fakt, jako součást sebe, přestane to okolí vnímat. Zapomeňte, že nějaké palce vůbec máte. Megan Fox má třeba palce na rukou o jeden článek kratší, než má běžný člověk. No a dokud jsem si o tom nepřečetla a neprozkoumala to na fotce, ani jsem si toho nevšimla. Je to prostě krásná ženská. Krátký palce jsou to absolutně poslední, co na ní někdo řeší… Smát se jí za to bude akorát nějaká skupina nesebevědomých slepic, která má škodolibou radost, že taková sexy hvězda není dokonalá. Jako kdyby je snad kratší palce Megan Fox dělaly krásnějšími…

Mě když na sobě něco vadilo, prostě jsem to naopak odhalila a šla ven. Světe div se, vůbec nikdo se mi na tu část těla nedíval. Když to neřešíte vy a nesnažíte se to nesmyslně krýt, nevnímá to za běžného provozu (třeba na nákupu v Tescu) ani nikdo jiný.

Váš příspěvek
Reklama