Holení ve 13ti

28.6.20 13:08

Holeni ve 13ti

Ahoj, je mi 17. Mam kamaradku ktere je 13 a mamka ji nechce dovolit si ohloit nohy. Rostou ji hodne tmave, a kdyz se na to zepta jeji mamky tak ji posle do haje ze ne. Chce chodit v kratasech a satech atd ale boji se ze se ji lide budou smat. Jak ma jeji mamku premluvit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1594
28.6.20 13:10

A ona stojí fyzicky nad ni ve sprše a drží ji ruce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.20 13:12

@skorotehotna to ne, ale kdyby si je oholila tak dostane zaracha a poradne ji seřve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
28.6.20 13:14

Řekla jí její mamka proč nechce aby si holila nohy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.20 13:15

@Darkandeep no ze pry si je potom bude muset holit porad a ze zesili atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1385
28.6.20 13:31

Já bych to riskla a nohy si oholila, třeba si toho mamka ani nevšimne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12651
28.6.20 13:33
@kasanova.00 píše:
@Darkandeep no ze pry si je potom bude muset holit porad a ze zesili atd

At „kamaradka“ mamce rekne, ze se klidne bude holit porad, tak jako drtiva vetsina zen po puberte :nevim: a klidne at ji vysvetli, ze se za sve chloupky stydi a kvuli tomu nechce chodit v kratasech nebo plavkach :nevim: ja mam treba svetloucke chloupky (jsem blondyna), ale holim se od cca 12ti, protoze ani to chmyri na nohou nevypada u vyspele zeny dobre. Navic je to kazdeho vec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49542
28.6.20 13:41

Tohle zakazovani nepochopim. Ale nemusela jsem se nikoho ptat, prosit. Proste jsem jednou zacla. Je to proste soucast hygieny.
Moje dcera bude mit 12r. a zatim to neproziva, nevyzaduje. Ale to prijde. Nechavam tomu volny prubeh. Nedelame zadne tabu. Kolikrat mi nektere dite vletelo do koupelny, kdyz se holim. Az prijdou na to, ze se potrebuji holit, tak jim material poskytnu. Nebo spis vedi, kde jsou zasoby doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3200
28.6.20 13:51

Prostě bych se oholila. Ať se staví třeba na hlavu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1302
28.6.20 14:04

Hele dámy, já nevím, ale jak by vám bylo, kdyby vám dospívající dcera udělala něco naschvál? To tady v podstatě všechny radíte. Ať si kamarádka zkusí promluvit s mamkou, třeba ať si najde na internetu třeba článek o hygieně. Pokud na ni mamka nedá, ať si najde jako spojenkyni někoho v rodině (tetu, starší ségru atd), která mamce vysvětlí pro a proti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5135
28.6.20 14:25

@kasanova.00 Její máma se noholi? Nechápu, že v dnešní době je ještě někdo tak predpotpní :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6230
28.6.20 14:32

@Sue2008 Jak naschvál jako? Holení jí nemá matka co zakazovat. Je to běžná součást hygieny. Předpokládám, že jí nezakazuje třeba vyměnit si kartáček na zuby po 3 měsících.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49542
28.6.20 14:48

@Sue2008
Co ma holka delat, kdyz ma matku, ktera je sto let za opicemi a neni s ni domluva?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1302
28.6.20 14:51

@Tableta @Kelsey ale to je o nastavení, z nějakého důvodu to mamce vadí a je to třeba si ujasnit. U někoho je to holení, u jiného piercing/tetování, u jiných souložení ve 14. Pro někoho norma, pro někoho nepřekonatelný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12651
28.6.20 14:53
@Sue2008 píše:
Hele dámy, já nevím, ale jak by vám bylo, kdyby vám dospívající dcera udělala něco naschvál? To tady v podstatě všechny radíte. Ať si kamarádka zkusí promluvit s mamkou, třeba ať si najde na internetu třeba článek o hygieně. Pokud na ni mamka nedá, ať si najde jako spojenkyni někoho v rodině (tetu, starší ségru atd), která mamce vysvětlí pro a proti.

To prece neni zadny naschval :nevim: naopak mi prijde velmi nevhodne chovani matky-proc ji holeni zakazuje? Kdyz si usmysli, ze nesmi nosit tampony, tak ma taky pravo veta? Nebo kdyz si bude chtit poridit mydlo na intimni hygienu a matce to prijde zbytecne, tak to by byl taky naschval? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama