Holka a boxerky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
19.1.22 11:23

Holka a boxerky

Zdravím všechny
Od doby co sem byla těhotná a jediné co mi bylo pohodlné byly pánské trenýrky po porodu si nějak nedokážu představit nosit dámské spodní prádlo. Setkal se z tím někdo? Má to někdo z vás? Prosím anonym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2167
19.1.22 11:37

A dámské boxerky by nebyly řešení? Nemají takovou tu kapsu na pinďoura a jsou trochu hezčí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1865
19.1.22 11:39

Taky sem měla v oblibě kraťáskový kalhoty jak píše @Pruhovaný_mýval i vypadají líp. P. S. ten anonym mě pobavil, to si musíš dole u psaní příspěvku zakliknout :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
19.1.22 11:52

Tak kolik lidí vidí co nosíš? Partner, rodina, kamarádky ve fitku, doktoři… A většině z nich je to šumák. To se dá přežít, ne? Nos si, co ti vyhovuje. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29237
19.1.22 11:57

Nos co chceš, kdo na tebe kouká? Už sem viděla chlapa v růžových tangach, proti tomu je ženska v boxerkach v pohodě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4959
19.1.22 11:59

Tak já teda nosím normálně kalhotky ve stylu boxerek. Tanga jsem neměla ani nepamatuji. Ale chlapsky boxerky by mě štvali pod oblečením. Teď jak jsem těhotná nosím bezešvý nízký z Lindexu, nesnesla bych ani ty boxerky. Každopádně nos si co chceš však koho to zajímá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 12:04

Já mám taky ráda nohavičkový dámský kalhotky, to musí sedět líp než pánský, žádný krajky, normálně bavlněný s lycrou. Nosím to už leta, už mi normální kalhotky taky vadí. Nepřijde mi na tom nic divnýho, vypadá to podle mě i pěkně, líp než kalhotky na nedokonalý postavě, a pod oblečením nejsou vidět okraje zařízlý do špeku.

• Citovat
  • Nahlásit
8232
19.1.22 13:13

@Bambyno Nevím, komu všemu ukazuješ spodní prádlo, ale pokud jsou ti pohodlné boxerky, tak nos boxerky a neřeš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat