Holky uklidněte mě - je to těhotenství?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikolkan17
Povídálka 13 příspěvků 27.12.18 16:07
Holky uklidněte mě ????

Mám 3 dny zpoždění menstruace a první TT jsem si dělala 2dny před očekávanou menstruací. vyšla mi tam slabá ale viditelná čárka. Trochu jsem se zaradovala :lol: a další test jsem si udělala v den očekávané ms (viz foto) řekla jsem si parada jasne pozitivní test. dneska to je 3 dny zpoždění a tak jsem si dělala test znovu abych se pokochala a čumim 8o a úplně slaboučký duch. :( Podle krve mám HCG 53 a na testu to musím hledat. Nechápu. Přitom před 3 dny to bylo krásně vidět. Máte někdo zkušenost? Nechci myslet na nejhorší :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 27.12.18 16:10

máš stejný testy? z ranní moči? nepila jsi nějak víc ?

Petisek89
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 27.12.18 16:11

Ty testy jsou stejne znacky? Neni ten posledni s mensi citlovosti?

Anita000
Povídálka 29 příspěvků 27.12.18 16:12

Kazdy test je jiny, muze nejaky blbnout.. Ale ze zacatku mas „ducha“ a pak se ta carka vice a vice ztmavuje.. Jestli chces mit vezsi klid zasla bych na gyndu, ale podle tohohle jsi těhotná ;)

nikolkan17
Povídálka 13 příspěvků 27.12.18 16:13
@ka2ka píše:
máš stejný testy? z ranní moči? nepila jsi nějak víc ?

Ten na fotce je z ranní moči a ten co nevyšel je ze dneška z odpolední moči. Testy jsou odlišné znacky ale oba citlivost 10.Říkám si, ze kdyz uz mam 3 dny zpoždění,ze už musí být v kteroukoliv hodinu test pozitivni když je vše v pořádku

Petisek89
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 27.12.18 16:15

I testy stejne citlivosti od ruznych znacek maji jinou intenzitu barviva. Chce to porovnavat uplne stejne testy, aby to neco mohlo vypovidat

ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 27.12.18 16:16
@nikolkan17 píše:
Ten na fotce je z ranní moči a ten co nevyšel je ze dneška z odpolední moči. Testy jsou odlišné znacky ale oba citlivost 10.Říkám si, ze kdyz uz mam 3 dny zpoždění,ze už musí být v kteroukoliv hodinu test pozitivni když je vše v pořádku

no jo no to se potom nediv, porovnáváš neporovnatelný, musíš stejný test se stejnou citlivostí a hlavně z ranní moči

nikolkan17
Povídálka 13 příspěvků 27.12.18 16:17

@Petisek89 na gyndě jsem byla dnes. Prý takhle brzo tam nebude nic vidět říkal a pak mi teda udělal sono po mem přemlouvání a říká: já jsem vám to říkal. Nic tam vidět není. Naměřil mi z krve 53 hodnotu hcg a že víc neví.ze je to hrozně brzo a že ještě klidně to může odejít mi řekl. Tak se právě bojím když ty testy místo aby sílily tak slábnou

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 27.12.18 16:18

Musíš mít stejné testy. Ale stejně nejvíc vypoví až druhá hodnota krve. Hcg 53 je docela málo to jsi na úplném začátku, pokud je to prosperující těhotenství.

nikolkan17
Povídálka 13 příspěvků 27.12.18 16:21

@Kriss Tina ovulaci jsem měla 11.12. Takže je to tak 16dni DPO

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 27.12.18 16:25

@nikolkan17 to tak odpovídá ta hodnota 3 dny zpoždění. A když testuješ pouzivej pořád stejný test a testuj ve stejnou dobu. Jinak síla čárky nevypovídá nic o prosperitě, prostě ti ukáže že jsi těhotná ať máš dálnice nebo ducha nic víc to neznamená l…

nikolkan17
Povídálka 13 příspěvků 27.12.18 16:30

@Kriss Tina já slyšela, nebo četla, ze kdyz čárka slábne je to neprosperujici těhotenství

BloomingGorgeous
Závislačka 2867 příspěvků 27.12.18 16:31

Testovala jsem stejnyni testy pred ocekavanpu MS i po a jeden den byla carka slabsi. Vsechno bylo ale v poradku. Testovala bych znovu rano.

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 27.12.18 16:36

@nikolkan17 tojo ale to bys musela testovat ob den, ve stejný čas, stejným testem… Jinak nemůžeš dělat žádné závěry. Fakt to nic nevypovídá, já měla ukázkově sílící testy a v 7tt potrat… Prostě těhotná jsi a děláním milionů různých testů a stresovanim se nad nima ničemu nepomůžeš :nevim:

lasička1
Echt Kelišová 8105 příspěvků 27.12.18 16:48

@nikolkan17 A těhotenství je chtěné,či nechtěné?Že je tok důležité hned dnes vědět jak to vypadá?Dej tomu čas,příroda si sama udělá,co bude chtít.Je hrozně brzy.Opravdu těhotenství může ještě odejít,ale také může být vše OK.To ti opravdu dnes nikdo není schopen sdělit.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >