Holky, jsme v tom spolu!!????????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Džanik
Povídálka 13 příspěvků 11.08.18 00:50
Holky,jsme v tom spolu!!???????? Zn.OPUŠTĚNÉ TĚHULKY

Ahoj holky,
jsem máma, mám 2 kluky 5let a 8 měsíců.. opustil nás táta.. neumřel, našel si mladší, jen tak, po 10ti letem vztahu.Vim, jak mi je a třeba jste nejaka na tom stejně.. pojďme s tím něco dělat!! Ti naši prďolkové za to stojí??? Ozvěte se, nechci v tom byt sama..

Reakce:
lenk
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 11.08.18 06:26

Sama v tom určtě nejsi :hug:
Nás bio otec mé dcery opustil ještě dřív než se narodila. Už je jí třináct a nelituju nicčeho :mavam:

robinka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 07:35

Velmi pochybuji, ze jsi v tom sama. Staci projit diskuze tady. Praktickou radu nemam a jen doufam, že jednou nebudu muset resit to same, ale člověk nikdy nevi… Jsi vdana? Moji kamaradce se stalo to stejne, je to jeste cerstve. Ona teda vdaná neni, tak si rikam, ze aspoň nemusi resit rozvod, ale i tak je toho asi k řešení vic nez dost. Na co ma vlastne maminka v takove situaci narok?

kve-tinka
Závislačka 4446 příspěvků 6 inzerátů 11.08.18 07:50

:hug: prosla jsem si timhle pred dvema lety. “Nedozili” jsme se ani rocniho vyroci svatby :roll: . Diteti byly cerstve 3 roky.
Bolelo to hodne,ale nastesti jen chvili. Po mesici a neco jsem potkala pana Božského a jsme spolu :srdce: . Muj ex se ne a ne usadit, chudak. :mrgreen: ma co chtel.
Ver bude dobre,ne-li lip. :kytka:

rozand
Závislačka 3383 příspěvků 11.08.18 08:34

@robinka Na alimenty na sebe i děti.

Káťa19
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19 inzerátů 11.08.18 09:20

Posilam podporu na dalku :hug: :hug:
Je mi to moc lito, ten chlap za to nestoji! Obdivuju vsechny, co to zvladly a ziji spokojeny zivot, urcite Te to taky ceka. Cas rany zahoji :srdce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 12.08.18 13:35
@Džanik píše:
Ahoj holky,
jsem máma, mám 2 kluky 5let a 8 měsíců.. opustil nás táta.. neumřel, našel si mladší, jen tak, po 10ti letem vztahu.Vim, jak mi je a třeba jste nejaka na tom stejně.. pojďme s tím něco dělat!! Ti naši prďolkové za to stojí??? Ozvěte se, nechci v tom byt sama..

mladší? Kolik Ti, prosím, je?

Džanik
Povídálka 13 příspěvků 13.08.18 12:54

Je mi 36, ze mě v 35 přivede do jiného stavu (2.dite jsme chtěli oba,aspoň se tak tvářil) vlastní manžel a opustí nás,by mě fakt nenapadlo..

Džanik
Povídálka 13 příspěvků 13.08.18 13:09
@robinka píše:
Velmi pochybuji, ze jsi v tom sama. Staci projit diskuze tady. Praktickou radu nemam a jen doufam, že jednou nebudu muset resit to same, ale člověk nikdy nevi… Jsi vdana? Moji kamaradce se stalo to stejne, je to jeste cerstve. Ona teda vdaná neni, tak si rikam, ze aspoň nemusi resit rozvod, ale i tak je toho asi k řešení vic nez dost. Na co ma vlastne maminka v takove situaci narok?

Já jsem vdaná,takže řeším rozvod,je to des. Dohody jsou komplikované,na to,co se stalo,se zapomnělo,špatne svědomí zmizelo..peklo
Bude partner tvé kamarádky zapsán jako otec? Jestli ano, určitě jí náleží alimenty,odvijejici se od výše platu otce,je to individuální,i když existuje tabulka,ke které soud muže (a nemusí) přihlédnout. Pokud bys chtela,dohledám,poš­lu. Pokud ji opustil na materske,mohla by mít nárok i na výživné pro sebe (odvíjí se to od jejího platu před nástupem na MD a prijmu partnera).
Kdyby si o tom se mnou chtela popovídat,ať se mi klidně ozve,třeba do zprávy,nemusíme veřejně. Přeju hodně sil.

Džanik
Povídálka 13 příspěvků 13.08.18 13:17

Obdivuju holky, co jste něco podobného zvládly a už jste si zase daly život dohromady.
Pro mě osobne je toto životní prohra, i když budu třeba někdy šťastná s někým jiným. Uznávám tradiční rodinu,kde jsou tata s mámou spolu a děti se nepujcuji,jak věci. Mé děti už naporad budou z rozvedené rodiny a já budu zit příštích xxx let ve vnucenem víkendovém režimu. Nikdo se mě na to neptal,musím to pouze akceptovat. K tomu,ze jsem k tomuto přišla jak slepý k houslim, ze mě podváděl a opustil těhotnou nikdo neprihlizi,dost tristní.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 13.08.18 17:24
@Džanik píše:
Je mi 36, ze mě v 35 přivede do jiného stavu (2.dite jsme chtěli oba,aspoň se tak tvářil) vlastní manžel a opustí nás,by mě fakt nenapadlo..

Byla v tom jiná, co.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >