Nesnáším lidi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 10:30
Nesnáším lidi

Nesnáším člověka coby živočišný druh. Nesnáším konzum a plýtvání. Když vidím, jak 99,9% lidí v krámě má plné nákupní vozíky zbytečností, jak si lidi lítají letadlama na dovolenou, jak si jezdí po městě autem, i když by mohli chodit pěšky, jakou rychlostí se populace rozrůstá, vyvolává to ve mně šílené pocity. Kam až to půjde? Proč je všem lidem všechno jedno a skoro nikdo nic neřeší? Vyčítám si, že jsem do tohoto světa přivedla dítě. A děsím se toho, jaké problémy jednou bude muset řešit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 31.07.18 10:42

To jsou prostě lidi typu po nás potopa. Je to jenom já a já a já a já.

meduzza
Echt Kelišová 8725 příspěvků 31.07.18 10:43
@Anonymní píše:
Nesnáším člověka coby živočišný druh. Nesnáším konzum a plýtvání. Když vidím, jak 99,9% lidí v krámě má plné nákupní vozíky zbytečností, jak si lidi lítají letadlama na dovolenou, jak si jezdí po městě autem, i když by mohli chodit pěšky, jakou rychlostí se populace rozrůstá, vyvolává to ve mně šílené pocity. Kam až to půjde? Proč je všem lidem všechno jedno a skoro nikdo nic neřeší? Vyčítám si, že jsem do tohoto světa přivedla dítě. A děsím se toho, jaké problémy jednou bude muset řešit.

Můžeš jít lidem pozitivním příkladem. Jak být spokojený i se zvolenou skromností a péčí o přírodu. Svým nadšením a láskou strhnout ostatní. Všem to rozhodně není jedno a je spousta lidí, kteří se snaží žít ohleduplně. Místo výčitek a negatiních pocitů to přetvoř v něco dobrého. To je to těžké.

Malaga
Generální žvanilka 24693 příspěvků 31.07.18 10:47

tak tak …každý může začít u sebe ;)

arinecka
Závislačka 4807 příspěvků 31.07.18 10:51

A jak to tedy řešíš? Nakupuješ jen tak aby jste neumřeli hlady, nic si nedopřejete, všude chodíš pěšky a na dovolenou nejezdíte? Ano, hodně lidí se chová bohužel k přírodě děsně, ne ale každý :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 31.07.18 10:57

A ten anonym proč? Podle mne to trochu prehanis. Většina lidi se chová normálně - nijak extra neblbne s konzumem a ani nijak extra neřeší ekologii. Taky je fajn z toho života neco mít ;) jestli ty chodíš na dovolenou pěšky s batuzkem, tvoje věc. My zase mame radi moře a tak několikrát za rok letíme.

Malaga
Generální žvanilka 24693 příspěvků 31.07.18 11:03

tak já bych připojení na net taky považovala za šílený konzum… skoro to vypadá, jak když zakladatelka na lítání nemá než že by se chovala až tak ekologicky a používala pěškobus…
dále jí vadí, že se populace rozrůstá, dítko si pořídila, vyčítá si, do jakého světa jej přivedla , ale ne že ho vůbec přivedla… takové plácání prázdné slámy ......

zuzikka
Kecalka 333 příspěvků 31.07.18 11:07

Jo taky jsem se tímhle kdysi trápila, ale k ničemu to nevede a svět se tím nezmění. Nejlepší je fakt dělat věci podle svého svědomí a jít příkladem. Co dělají ostatní stejně neovlivníš. Pokud máš dost energie a nápadů můžeš se pustit do nějakého prospěšného projektu a udělat něco užitečného pro planetu než jen naříkat na ostatní. Důležité je to co děláš ty!

Pedro 00
Závislačka 3732 příspěvků 31.07.18 11:09
@Anonymní píše:
Nesnáším člověka coby živočišný druh. Nesnáším konzum a plýtvání. Když vidím, jak 99,9% lidí v krámě má plné nákupní vozíky zbytečností, jak si lidi lítají letadlama na dovolenou, jak si jezdí po městě autem, i když by mohli chodit pěšky, jakou rychlostí se populace rozrůstá, vyvolává to ve mně šílené pocity. Kam až to půjde? Proč je všem lidem všechno jedno a skoro nikdo nic neřeší? Vyčítám si, že jsem do tohoto světa přivedla dítě. A děsím se toho, jaké problémy jednou bude muset řešit.

Dobré by bylo podívat se, kde se ta populace rozrůstá. Pokud jde o kupování zbytečností, asi máš z části pravdu, ale posuzování, co je zbytečnost, není na tobě, ale na nich. Ale na tu nenávist k lidem by bylo vhodné zkusit nějakou terapii, ještě než začneš chtít zachraňovat svět jejich eliminací.

Emimin7
Echt Kelišová 9276 příspěvků 31.07.18 11:13

Mně taky svého času vadil snad každý. Dobré je se o lidi nezajímat a starat se jen o své. Prostě je nebrat na vědomí.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 31.07.18 11:13

Tvoje starosti bych chtěla mít :)
Název diskuze je přehnaný

Příspěvek upraven 31.07.18 v 11:13

vjerunqa
Závislačka 3141 příspěvků 31.07.18 11:13

Zakladatelko, napiš nám, jak žiješ Ty. Inspiruj ;)

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 31.07.18 11:14

Nemáš PMS?

Lychee13
Závislačka 3058 příspěvků 31.07.18 11:14
@Anonymní píše:
Řekla bych,že to půjde až tam,že se zblázníš úplně. :roll:

Verun83
Echt Kelišová 8761 příspěvků 33 inzerátů 31.07.18 11:17

a ty žiješ v chatrči a jíš plody země? teď sedíš u pc nebo telefonu a chováš stejně jako všichni ostatní.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >