HOMEO OCULOHEEL

3321
14.7.06 19:39

HOMEO OCULOHEEL

Ahoj,

potřebuju poradit.Malý měl zánět spojivek a dostal atb kapky OKacin,ty jsme vypotřebovali,oko se zlepšilo ale pak zase zhoršilo.Dneska jsme byli a napsali nám atb kortikoidyTobradex.To se mi dá zbytečné když to nemá tak moc a navíc jde prý spíše o podráždění,může být virového původu.

Koupila jsem v lékárně homeo Oculoheel a chtěla bych vědět kolik kapek jste kapaly a jak léčba probíhala,díky moc,spěchá to :wink:

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6954
14.7.06 19:49

Gabule ,
já jsem se vždy snažila vykapat celou tu fiolku… Ono je to takto balené proto, aby se to nekontaminovalo a pokud by to někde otevřené leželo, mohlo by se to lehce stát. Takže vždy kapku do každého oka, po pár minutách znovu, vyšlo to tak do každého oka 3 kapky… Takto asi 3×denně.

Zabíral poměrně rychle, během 1-2 dnů byl klid. Taky jsem ho používala po ATB, oko ještě nebylo OK a další ATB jsem nechtěla. A od té doby ho použiju vždy, když cítím, že něco začíná a pomáhá vždy rychle a dobře.

Tak ať stejně rychle a dobře pomůže i vám… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
14.7.06 20:05

Sajso,

mooooc děkuji za písnutí.Koukla jsem na stránky výrobce a tak psali 3-6×denně 1-2kapky
Kápla jsem asi 2kapky do každého oka.Jelikož mladý se kroutí jak žížala v křeči tak něco je samo i vedle.

Fakt jsem moc ráda že nejsem sama kdo chce zkusit i jinou léčbu než ATB :wink:

Krásný večer,Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6954
14.7.06 21:02

Gabko,
není zač… :)
Dovedu si představit, jak to vypadá, když kapeš mrněti. Taky jsme to párkrát absolvovali a většinou jsem pak byla zpocená já i malá… :roll:

Často zkouším vše možné, ATB jen když nejde jinak… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
14.7.06 21:37

Ahojky, oculo nam zaberal, kvapkala som 2kv, to akurat vysla skoro cela ta ampulka. Nam to trvalo dlhsie, kym mu to preslo, asi tak 2 tyzdne.
po antibiotikach sa mu to vzdy len zase vratilo, aj po kortikoidoch :-(
Je to hrozne, on mal tie oci, tak zovrete, ze nam dalo dvom dospelym pracu mu ich otvorit :-((
Inak oculo heel su aj tabletky, mam ich doma, ale neskusali sme, lebo malemu to medzitym preslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama