Homeopat v Praze

12009
22.6.10 14:55

Homeopat v Praze

Ahoj maminky, nemate pls nektera overeneho dobreho homeopata v Praze? My meli mudr. kabelkovou, ale zemrela :-(

dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5932
22.6.10 15:08

Ahoj taky bych byla ráda kdyby někdo poradil, scháním homeopata kvuli otěhotnění .Kamarádka chodila a moc jí pomohl, bohužel nové pacienty nebere :zed: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30305
22.6.10 15:21

A já mám bezva homeopatku a z Prahy:-)))
Kdo chcete kontakt,poslu vam SZ,ozvete se:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
22.6.10 19:08

Petr Zachariáš z P3, kontakt k nalezení na webu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
21.8.10 13:22

Ladislav Fiala, taky jde najit na netu, prip. muzu poslat tel. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lena F.
28.11.10 23:45

Katarina Vácková, lepší naznám! Mám kontakt.

• Citovat
  • Nahlásit
1
14.2.11 14:43

Dobry den, mohu vas prosim pozadat o kontakt na Katarinu Vackovou? Jako novy uzivatel bohuzel nemohu zasilat soukrome zpravy :-(

Diky a preji krasny den,

Lucie Tatransky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lena F.
14.2.11 14:54
tatranky píše:
Dobry den, mohu vas prosim pozadat o kontakt na Katarinu Vackovou? Jako novy uzivatel bohuzel nemohu zasilat soukrome zpravy :-(

Diky a preji krasny den,

Lucie Tatransky

Máš to v SZ :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1
22.2.11 21:56

Mudr.Kabelková

Dobrý den,
omlouvám se, že Vás tímto způsobem kontaktuji, ale při hledání informací o panu Zachariášovi na mě vykouknul váš dotaz. Máme společné to, že jsme chodily k paní doktorce Kabelkové. Poté co Kabelka zemřela jsem nemohla dlouho sehnat žádného homeopata, problém bude u mne v tom,že jsem k ní chodila 15 let a asi neumím jen tak uvěřit někomu jinému. A hlavně, jde o děti. Vám byl doporučen pan Zachariáš. Dnes jsem u něj se synem byla. On praktikuje jiný druh homeopatie. Chtěla jsem se jen zeptat, zda jste u něj byli nebo zda jste sehnala někoho, koho byste mi mohla třeba doporučit ? Ne, že bych s ním nebyla spokojena, teprve vstřebávám informace od něho. On požaduje, abychom vysadili veškerou klasickou léčbu (syn bere pravidelně léky na astma,alergii). Jinak nás nemůže léčit. Děkuji za pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
EvZinka
4.3.11 11:08

gynekolog-homeopat

Nemáte někdo kontakt na nějakého homeopatii nebo jiný šetrný způsob péče praktikujícího gynekologa?sháním v Praze někoho kdo by bral ;)

• Citovat
  • Nahlásit
5137
29.4.11 23:05
braboucek píše: … Vám byl doporučen pan Zachariáš. Dnes jsem u něj se synem byla. On praktikuje jiný druh homeopatie. Chtěla jsem se jen zeptat, zda jste u něj byli nebo zda jste sehnala někoho, koho byste mi mohla třeba doporučit ? Ne, že bych s ním nebyla spokojena, teprve vstřebávám informace od něho. On požaduje, abychom vysadili veškerou klasickou léčbu (syn bere pravidelně léky na astma,alergii). Jinak nás nemůže léčit. Děkuji za pomoc.

Já ho znám. Je velmi schopný a ví, co si může u astmatu i alergií dovolit. U některých nemocí musí pacient klasické léky ještě nějakou dobu brát, u některých je musí naopak vysadit, aby bylo možné vůbec určit homeopatický lék a aby mohl působit. Nebála bych se toho, u něho ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
2.8.11 15:11
Janka píše:
braboucek píše: … Vám byl doporučen pan Zachariáš. Dnes jsem u něj se synem byla. On praktikuje jiný druh homeopatie. Chtěla jsem se jen zeptat, zda jste u něj byli nebo zda jste sehnala někoho, koho byste mi mohla třeba doporučit ? Ne, že bych s ním nebyla spokojena, teprve vstřebávám informace od něho. On požaduje, abychom vysadili veškerou klasickou léčbu (syn bere pravidelně léky na astma,alergii). Jinak nás nemůže léčit. Děkuji za pomoc.
Já ho znám. Je velmi schopný a ví, co si může u astmatu i alergií dovolit. U některých nemocí musí pacient klasické léky ještě nějakou dobu brát, u některých je musí naopak vysadit, aby bylo možné vůbec určit homeopatický lék a aby mohl působit. Nebála bych se toho, u něho ne.

Klasické léky může dle mého názoru vysazovat pouze lékař, který je předepíše. Toto homeopatovi opravdu nepřísluší (zejména je-li nelékař), i kdyby byl sebelepší. Je nutné ze začátku nasadit souběžnou léčbu a pak se klient postupně dohodne na snížení, případně vysazení klasické medikace se svým ošetřujícím lékařem, v závislosti na aktuálním stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5137
2.8.11 16:53
Naja píše:
Klasické léky může dle mého názoru vysazovat pouze lékař, který je předepíše. Toto homeopatovi opravdu nepřísluší (zejména je-li nelékař), i kdyby byl sebelepší. Je nutné ze začátku nasadit souběžnou léčbu a pak se klient postupně dohodne na snížení, případně vysazení klasické medikace se svým ošetřujícím lékařem, v závislosti na aktuálním stavu.

Ano Najo, to je pravda, tenhle názor zastává a učí i Petr Zachariáš. Velmi pochybuju, že chtěl, aby vysadili veškerou klasickou léčbu. Pravděpodobně chtěl, aby se domluvili s doktorem na vysazení některých léků, ale těžko soudit, protože braboucek se už do této diskuse nevrátila. Kdybych znala jméno, tak se můžu Zachariáše zeptat, takhle můžu jen hádat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
qara
11.10.11 15:55

mam skvelou homeopatku

Dobrý den,

moje homeopatka je výborná, příjemná a velice pečlivá. Před smrtí MUDr. Kabelkové s ní spolupracovala. Sídlí v centru Prahy, pokud máte zájem, pošlu na ní kontakt. Nebo se podívejte na web mujhomeopat.

Qara

• Citovat
  • Nahlásit
Ilona - homeopat
19.4.12 11:25

homeopatie a běžné léky

Pana Zachariáše neznám, ale jako homeopat vím, že pokud není homeopat zároveň lékařem, nemá právo zasahovat do léčby nastavené alopatickým lékařem. Vyplývá to také z etického kodexu, který by měl homeopat ctít. Pokud se tak neděje, najděte si jiného homeopata. Alopatické léky mohou homeopatickou léčbu brzdit (např antibiotika), ale úplně ji nezastaví. Až budete homeopaticky odléčení, tak teprve potom se poraďte o snížení, nebo vysazení léků se svým ošetřujícím lékařem.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat