Homeopatická akademie

847
15.11.06 18:40

Homeopatická akademie

Ahojky,

momentálně jsem na mateřské, vždy jsem toužila jít na medicínu a nakonec jsem doktorka nečeho zcela odlišného, ale baví mě psychologie a jsem i dobrý doktor diagnostik amatér :D . Jelikož cítím, že bych chtěla a měla začít trochu něco ze sebou dělat a celkem mě v poslední době zaujala homeopatie, tak jsem si řekla, že bych zkusila Homeopatickou akademii v Praze - máte s tím někdo zkušenost ??

Díky za každý názor Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

alfie
15.11.06 21:06

ahoj Bubi,
já s tím přímo zkušenosti nemám, jsem sestřička z ordinace homeopatie a alergologie u jedné známé dr, ta i přímo vyučuje homeopatii, ale musím tě zklamat, pokud chceš být homeopatičkou, musíš být nejdříve lékař, je jedno čeho, ale mít vystudovanou medicínu. Ono i líp pak seženeš klienty, jako mudr, která má podobor homeopatii, než jako obyčejná léčitelka.Lidé víc věří lékařům.
kdybys měla nějaký dotaz, písni.

• Citovat
  • Upravit
6954
15.11.06 21:25

Ahoj Bubino,

na homeopatickou akademii přijímají i lidi s nelékařským vzděláním, myslím si, že mít vystudovanou medicínu není u homeopatie to nejdůležitější. Pokud tě to láká, šla bych do toho. Předpokládám, že jejich webové stránky jsi viděla… Pokud bys měla chuť, zajdi k nám - v sekci Stejné názory je diskuze Homeopatické léčení čehokoli, jsou tam i holky, které studují homeopatii, ať již na akademii, nebo na fakultě v Brně. Určitě ti své názory řeknou. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
15.11.06 21:43

Ahoj.
Myslim, ze prave soucasti akademie je i urcity pocet hodin, co clovek musi absolvovat na medicine… nevim presne… Ale Dr. byt snad nemusis…
Je to take muj sen, ale zatim se odklada, nebot nemam hlidani dcerky, abych mohla uskutecnovat sve sny…

Hromix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.11.06 13:02

Každoročně od října probíhají homeopatické kurzy v Praze i Brně pořádané CEDH. Rozdělení seminářů je do stupňů. Jsme tam lékaři, veterináři a farmaceuti. Ale určitě nejsou zavřeny dveře jiným povoláním. Zvlášť, když si chce člověk jen rozšířit obzory a kurýrovat vlastní rodinu - většina homeopatik je stejně volně prodejná. Vlaďka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama