Homeopatie a intolerance laktózy

22
21.9.20 20:32

Homeopatie a intolerance

Dobrý den, má někdo zkušenosti s homeopatii na intoleranci na laktozu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2194
21.9.20 21:00

@drina1972 Homeopatika nefungujou na nic. Je to placebo, takaze pardon, ze jsem znicila i ten efekt placeba, zalozeny na ciste vire :)

Homeopaticke redeni je takove, ze v preparatu nezustane z ucinne latky ani molekula. A teorie o tom, ze tam zustane „informace“ jak fakt pekna pitomost. Neexistuje zadna vedecka studie, ktera by ucinnost potvrdila. A predni vedci, lekari, chemici (napr. u nas prof Jungwirth) se tomu jen smeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5268
21.9.20 21:28

@drina1972 urcite neexistuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14426
21.9.20 21:33

Ne, předražené cukříky sktuečně nevytvořní nové enzymy.

Na intoleranci laktozy pomáhá co? Nekonzumovat laktozu.

V případě že to je u dítěte, tak potřbeuješ počkat, jak se vyvine mikrobiom, pokud je tou součást problémů dospělého, tak může pomoc mikrobiom srovnat.

Pokud ovšem nemáš gen, který umožní dospělému trávit laktozu, tak prostě se laktoze prostě vyhni.

ale nesmyslné kuličky fakt nenabízí žádné řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
21.9.20 21:58

Jo, uz jsem si vsimla, ze je tu par jedincu, kteri homeopatii rozumi jak koza petrzeli a furt se vyjadruji :lol:…problem je ten, ze homeopatika samy laktozu obsahuji :think:…muzes to zkusit, pod vedenim registrovaneho homeopata. Sama bych si na tohle nic neordinovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
21.9.20 22:29

Tak je jasné, že laktozu omezuji na minimum, ale někdy to je fakt těžko zvladnutelne. Mě homeopatika zabraly, placebo neplacebo, zabralo to..

Jinak Kalie, děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14426
21.9.20 22:32

@drina1972 a proč teda při dietní chybě neužíváš laktázu jako normální člověk?

Ale jasně - vyhazuj prachy za nefunkční kuličky s laktozou na laktozovou intoleranci, namísto toho, aby si řešila věci efektivně.

Jiank pokud na tebe funguje placebo efekt, tak míst předražených cukříků pij třeba mátový čaj, nebo rybí tuk - ten bude mít stejný placebo efekt a alespoň ti dodá něaké potřebné vitamíny a omega3 nenasycené mastné kyseliny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
22.9.20 00:58

@drina1972 odkdy mas intoleranci? Muze se vyskytovat prechodne pri podrazdene strevni sliznici, zmene mikroflory. Placebo to neni, samozrejme. Neposlouchej reci lidi, kteri o tom nevedi ani prd, ale z nejakyho duvodu maji potrebu navazet se do ostatnich kvuli jinymu nazoru :roll:. Problem je spis v tom, ze netrefis do leku. Proto doporucuju reg. homeopata. Mojim detem homeopatika hodne pomohly tam, kde doktori selhali na plne care, takze ja mam pozitivni zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
22.9.20 06:38

Intoleranci mám cca 3 roky, takže relativně nová zalezitost. Taky mám jen pozitivní zkušenosti s homeopatiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama