Reklama

Homeopatie Chomutov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartinaCV
Kelišová 6537 příspěvků 21.01.17 22:22
Homeopatie Chomutov

Hledám opravdu dobrého homeopata, ideálně lékaře homeopata v Chomutově a blízkém okolí. Máte zde někdo s někým zkušenost? S homeopatií jsem přišla do kontaktu teprve nedávno s vynikajícími výsledky u zvířete i člověka, proto bych ráda měla homeopata „po ruce“.

Reklama

Reakce:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.01.17 22:40
@MartinaCV píše:
Hledám opravdu dobrého homeopata, ideálně lékaře homeopata v Chomutově a blízkém okolí. Máte zde někdo s někým zkušenost? S homeopatií jsem přišla do kontaktu teprve nedávno s vynikajícími výsledky u zvířete i člověka, proto bych ráda měla homeopata „po ruce“.

V Chomutově nevím, ale kdysi jsme měli dětskou lékařku-homeopatičku mudr. Drahorádovou v Neratovicích, ta byla vynikající. Nejsme u ní asi 6 let, nevím jestli ještě ordinuje. Je to trošku z ruky, ale byla výborná.

MartinaCV
Kelišová 6537 příspěvků 21.01.17 23:11
@holkaZ píše:
V Chomutově nevím, ale kdysi jsme měli dětskou lékařku-homeopatičku mudr. Drahorádovou v Neratovicích, ta byla vynikající. Nejsme u ní asi 6 let, nevím jestli ještě ordinuje. Je to trošku z ruky, ale byla výborná.

to je opravdu z ruky :?

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 21.01.17 23:21
@MartinaCV píše:
Hledám opravdu dobrého homeopata, ideálně lékaře homeopata v Chomutově a blízkém okolí. Máte zde někdo s někým zkušenost? S homeopatií jsem přišla do kontaktu teprve nedávno s vynikajícími výsledky u zvířete i člověka, proto bych ráda měla homeopata „po ruce“.

Lekare homeopata bych nechtela. Bud je tak blbej, ze tomu veri a nejaka EBM je mu u zadku, nebo je naopak tak chytrej, no spis vycuranej, ze to dela pro prachy.

MartinaCV
Kelišová 6537 příspěvků 21.01.17 23:44
@Baba píše:
Lekare homeopata bych nechtela. Bud je tak blbej, ze tomu veri a nejaka EBM je mu u zadku, nebo je naopak tak chytrej, no spis vycuranej, ze to dela pro prachy.

sorry, ale já tu mám reálné výsledky.. co nezmohla veterina x let, to vyřešila homeopatie za tři dny.. a co u mě nezvládli MUDr. za 30 let, to homeopatie vyřešila hned první den podávání homeopatik

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 22.01.17 06:47
@MartinaCV píše:
sorry, ale já tu mám reálné výsledky.. co nezmohla veterina x let, to vyřešila homeopatie za tři dny.. a co u mě nezvládli MUDr. za 30 let, to homeopatie vyřešila hned první den podávání homeopatik

Osobni zkusenost moc nevypovida.
A navic teda u tebe byla evdentne podana homeopatika spatne. Pri podani spravneho homeopatika musi byt homeopaticke zhorseni, takze ti tezko mohlo byt lip prvni den podavani :jazyk: Zvlaste teda u tricetileteho problemu ;)

MartinaCV
Kelišová 6537 příspěvků 22.01.17 08:33
@Baba píše:
Osobni zkusenost moc nevypovida.
A navic teda u tebe byla evdentne podana homeopatika spatne. Pri podani spravneho homeopatika musi byt homeopaticke zhorseni, takze ti tezko mohlo byt lip prvni den podavani :jazyk: Zvlaste teda u tricetileteho problemu ;)

Zhorseni nastalo u kocourovo kuze i u mne. Myslim si, ze teoreticti posmevacci jsou vsude. Podstatne je, ze se uz nepocurava.

mroe
Extra třída :D 14218 příspěvků 22.01.17 10:52
@MartinaCV píše:

Pokud to bylo takhle tak jste nepotrebovala doktora, ale psychoterapeuta. Protoze takhle telo fakt nefunguje.
A vas lekar leci i zvirata? Jsem jeste nevidela doktora, co ma zaroven veterinu a medicinu, ale homeopat si klidne troufne… :nevim:

MartinaCV
Kelišová 6537 příspěvků 22.01.17 14:41
@mroe píše:
Pokud to bylo takhle tak jste nepotrebovala doktora, ale psychoterapeuta. Protoze takhle telo fakt nefunguje.
A vas lekar leci i zvirata? Jsem jeste nevidela doktora, co ma zaroven veterinu a medicinu, ale homeopat si klidne troufne… :nevim:

Komunikuju s lékařkou humánní medicíny a ta to konzultuje s veterinářkou, obě spolu studovaly homeopatii - nevím přesně, francouzská škola. Kocour je komplikovaný případ. Dostal na detox, na stabilizaci vnitřního prostředí, imunita, těžké zatížení léky, únava duše, životabudič, detox jater, obnova buněk.. třetí den se přestal ve spánku pomočovat a drží. Kůže se nejdřív zhoršila, teď je lepší. Já jsem 4 měsíce po porodu, dostala jsem na padání vlasů, na tvorbu mléka, na uklidnění a hned první den se mi srovnalo zažívání. Nejsem první ani poslední. Podstatné jsou pro mě výsledky. Nicméně téma jsem zde založila jiné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama