Homeopatika na bradavičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Penelop
Kecalka 201 příspěvků 01.02.18 11:11
homeopatika na bradavičky

Dobrý den Maminky,
mám dotaz dostala jsem homeopatika na bradavičky na bradě thuya 30ch a Dulcamara 9 ch a chtěla bych se zeptat na dávkování, jeslti nevadí Thuya 30ch 1× týdně a Dulcamara 9ch 5 kuliček denně, že ten den kdy vezmu thuya současně dám i Dulcamuru? Děkuji za odpověd

Reklama

Reakce:

Penelop
Kecalka 201 příspěvků 01.02.18 11:16

Jelikož doktorka mi napsala Thuya 30ch 5 kuliček 1× týdně - (dnes jsem začala thuya)
a Dulcamara 9ch 5 kuliček 1× denně - mezi Thuya, tak nerozumím to mezi

niki V
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 01.02.18 12:06

Omlouvám se za odbočení od tématu, ale opravdu věříš že po homeopatikách ti zmizí bradavice? Pokud jo tak sem pak napiš výsledky. To přece neni ani možné aby to zmizlo po slabých homeopatikách (nemyslím to zle ani rýpavě)jen píšu svuj názor

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 01.02.18 12:08
@niki V píše:
Omlouvám se za odbočení od tématu, ale opravdu věříš že po homeopatikách ti zmizí bradavice? Pokud jo tak sem pak napiš výsledky. To přece neni ani možné aby to zmizlo po slabých homeopatikách (nemyslím to zle ani rýpavě)jen píšu svuj názor

Proc by ne? Me zmizely bradavice jenom po tom, co jsem je prikryla platkem cibule a nechala takhle pusobit dva dny…

niki V
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 01.02.18 12:12

@vertunka fakt? mě se tomu nechce věřit, bradavice má přece docela hluboky kořen a pomáhá jen ji vypálit, já teď jednu ba noze mám (počinající)tak to zkusím a ividíme, pokud to zabere tak sem napíšu ;)

anonymni_prezdivka
Kecalka 347 příspěvků 01.02.18 12:16

Cibule má ale narozdíl od homeopatik účinné látky :-) Homeopatika jsou vlastně jen voda, účinná látka v nich je asi v takovém množství, jako kdybyste do olympijského bazénu dala jednu kapku léčiva.

Amys
Generální žvanilka 20664 příspěvků 01.02.18 12:42
@niki V píše:
@vertunka fakt? mě se tomu nechce věřit, bradavice má přece docela hluboky kořen a pomáhá jen ji vypálit, já teď jednu ba noze mám (počinající)tak to zkusím a ividíme, pokud to zabere tak sem napíšu ;)

Nám zase zabírá vlaštovičník - několikrát denně potřít čerstvou šťávou z čerstvě utrhlého listu(ono to během pár minut zdegraduje tak, že to nejd použít, takže to chce prostě hned po utrhnutí). Teď v zimě to má tý šťávy míň, ale funguje to taky.

Penelop
Kecalka 201 příspěvků 01.02.18 13:46

Spíš už nevím co vyzkoušet, syn má virové bradavice jsou miniaturní a všude na bradě drobonké… špatně se vypalujou, doktorka nám to dělá dusíkem, ale nepomáhá to, tak zkouším homeopatika…slyšela jsem, že naopak hodně dětem pomohly jak bradavice i na molůstky, tak uvidíme. Jelikož to má na obličeji se bojím používat česnek v octu.

Penelop
Kecalka 201 příspěvků 01.02.18 13:47

Vlaštivičník uvažuji taky, že zkusím…

bublinek
Závislačka 4901 příspěvků 01.02.18 19:44

Česnek v octu na noc nalepit a nechat působit. Vyléčili jsme dceři celkem starou bradavici, sice to trvalo, ale bez bolesti nebo puchýřů.
Ptala jsem se na léčbu i kožní lékařky a ta to odsouhlasila.
A léčba přírodními látkami a homeopaticky bych teda vůbec neporovnávala, nebe a dudy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama