Homeopatika pro děti

566
4.2.16 07:16

homeopatika pro děti

Ahoj holky, malé jsou 4 roky, ted jak začla chodit do školky, je věčně nachlazená, rýma a zahlenění na průduškách, přemýšlím, že bych jí dala nějaké homeopatika, neví někdo jaká a kde se dají koupit? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

LKL
1125
4.2.16 07:18

@esmeralda44 ja davam na imunitu echinaceu 9ch, koupis normalne v lekarne. plus systemovy homeopatika, pokud mate napsany

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3224
4.2.16 07:42

@esmeralda44
taky chci s malou (15mesicu) zajit k homeopatovi-nas trapi ucpane dutiny

je tady i skupina, kde mohou poradit-jdu se tam hned zeptat ;)
https://www.emimino.cz/…atii-109370/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
4.2.16 09:09

Oscilococcinum se mi osvedcilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
4.2.16 09:59

Mám tříletou, každé ráno dávám Imunoglukan, každý den vymačkanou šťávu z půlky pomeranče, každou neděli Oscilococcinum.
A i jinak se snažím, aby jedla rozumně, bílý jogurt, zeleninu, ovoce, minimum sladkostí, čaj neslazený, voda. Na rýmu i preventivně dávám Vincentku.
Třičtvrtě roku nebyla nemocná, píchali jí teda ouško, ale naprosto bez teplot, atb, velice lehký průběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
9.2.16 18:50

Dej jí jakákoliv homeopatika, ona totiž všechna fungují stejně. Malá bude kašlat pořád stejně, ale tobě to už nebude tolik vadit, protože tě bude hřát dobrý pocit, že jsi pro ni aspoň něco udělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5137
10.2.16 01:51
@esmeralda44 píše:
Ahoj holky, malé jsou 4 roky, ted jak začla chodit do školky, je věčně nachlazená, rýma a zahlenění na průduškách, přemýšlím, že bych jí dala nějaké homeopatika, neví někdo jaká a kde se dají koupit? děkuji

Tohle není na domácí léčbu. Nejsi homeopat, můžeš své dcerce i ublížit.
ATB jí přece taky nedáváš, kdy tě napadne, ale na radu lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.16 11:09

Homeopatická příručka

Dobrý den, poradí mi prosím někdo, jakou si zakoupit homeopatickou příručku pro děti? Někde už jsem tu na nějakou knihu narazila, ale bohužel je všude vyprodaná :( Potřebuji se odrazit od nějaké literatury, zrovna nás trápí růst zoubků a už jsem zkusila viburcol a camomille vulgaris CH 15, ale žádné zlepšení, takže asi nevhodný lék, tak teď nevím, co zkusit dále:( Děkuji moc za jakékoliv ráda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama