Hořčík a průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pajkaa77
Nováček 9 příspěvků 10.03.18 20:04
Hořčík a průjem

Ahoj, uz dlouhou dobu mi cukaj svaly, tak sem si rekla, ze si vezmu horcik. Tak sem si vzala vapnik horcik zinek na lacno(rano) a ten den sem mela prujem a vubec to nezabralo. V cem muze byt problem? Diky za rady.

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Echt Kelišová 9885 příspěvků 10.03.18 20:05

Hořčík může způsobovat průjem

ka2ka
Extra třída :D 11529 příspěvků 10.03.18 20:08

@Pajkaa77 určitě ti to nezebere po jednom dni braní, průjem asi po horčíku navíc mezi vápníkem a horčíkem musí být asi 4h pauza

radkka
Neúnavná pisatelka 19394 příspěvků 10.03.18 20:13

Opravdu to nezabere po jedné tabletě. 8o

Petule030
Kelišová 5579 příspěvků 10.03.18 21:28

Neber to na lačno a teda spíš je potřeba to brát delší dobu. Jeden den fakt nestačí.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 11.03.18 02:20

@Pajkaa77 Po jednom dnu to fakt nezabere, ale akutní průjem to způsobit může, stalo se mi totéž. :) Přesně kombinace vápník, hořčík, ještě něco… Jenže mně blbovi nedošlo, že je to z toho, a vzala jsem si to ten den znovu :D No zbytek toho svinstva letěl okamžitě z bytu :D
Buď zkus vychytat dávky a denní dobu braní, jídlo apod, nebo to někomu věnuj a cpi se nějakým mulťákem :D

Verun83
Echt Kelišová 7875 příspěvků 33 inzerátů 11.03.18 06:09

Kup si magne b6. A telo si ho nejdriv musi doplnit, po jedne tablete to cekat nemuzes.

LennyL1
Kecalka 276 příspěvků 11.03.18 07:01

Trvá několik dnů až týdnů než si to tělo doplní, musíš brát pravidelně delší dobu, průjmy z toho mám teda taky, ale lepší než zácpa.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Nessie, příšera z jezera: Vědci konečně rozluští záhadu odebráním vzorku DNA

Existuje, nebo neexistuje lochnesská příšera? Nejslavnější bájný živočich na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama