Horečka ve 3. trimestru

26.1.20 03:48

Horečka 3. Trimestr

Ahoj, nějak jsem zvládla nastydnout, a od půl třetí mám 38. Vzala jsem si paralen, v 22:00 a ve 2:45 a už hodinu ta teplota nejde dolu. Nevim co mám dělat, manzel říká, ze pohotovost je blbost, ze mi nic nedaji. Jsem 33+6.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.1.20 04:44

Ve tretim trimestru uz to neni takova katastrofa, neboj. Ja mela pred porodem anginu a brala jsem atb. Horecka nesmi trvat dlouho, ale rozhodne bych to nepodcenovala a zasla k dr. Do porodu se vykuryrujes a miminko bude ok, neboj. Horsi to je v prvnim trimestru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1441
26.1.20 09:05

@skorotehotna Pokud se ti horečka vrátí nebo nepujde dolů, tak do porodnice klidně vyraz. Já měla asi 4t před porodem horečky bez dalších příznaků. Našli mi zvýšené CRP a hospitalizovali mě na týden na rizikovém. Příčinu zánětu sice nenašli, ale zalecili mě ATB a pravidelně kontrolovali miminko monitorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1441
26.1.20 09:08

@skorotehotna Ale pokud je to jen nějaké nastydnuti, zabere ti paralen a vypotit. To jsem zase měla u prvního těhotenství měsíc před porodem a vše ok, tedy až na lehce předčasný porod, ale těžko říct, zda to mohlo souviset. Brzy se uzdrav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 09:09

@vrbule tal jsem byla na Bulovce na pohotovosti. Doktorka mi ani nekoukla do krku, od stolu mi řekla ať si beru paralen a když sem řekla ze nefunguje, tak si prý mám delat zabaly. Ani ji nezajímalo, v jakem týdnu jsem. Prý si mám zkusim vzit i ibalgin. Řekla mi ze atb mi nedá, ze mám nízké crp, mám prý jen 30y

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
26.1.20 09:14

Nad 30 crp se ATB uz davaji ne? :think: To me ale fakt blby, ze te poradne neprohlidla. Zkus co nejvice spat, horecku srazet - zkus nurofen kdyz nepomaha paralen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1441
26.1.20 09:55

@skorotehotna Já šla ke své prakticce, druhý den, když se mi horečka vrátila a měla jsem CRP přes 100, tak mě hned poslala na kliniku a tam si mě nechali. Tak snad to u tebe nic takového nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1441
26.1.20 09:56

@skorotehotna Ale 30 je zvýšené. Tehule mají sice víc, ale stejně. Mi přijde, že tě pěkně odbyla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 09:57

No mě to tak taky přijde, ale já vyšší teploty blbě snasim, mám 38 a sedim tam a sotva vnímám co mi říká… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
26.1.20 10:00

@vrbule no to teda jí pěkně odbyla. Mně na imunologii říkali, že těhotný maj dostat antibiotika od CRP 20.Jestli ti to bude trvat, tak si zajdi zítra k praktikovi, on ti taky změří CRP a uvidíš jestli ti šlo směrem nahoru nebo dolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 18:06

Tak nakonec odpoledne 39, paralen nezabírá, začalo mi tvrdnout břicho, takže vzhůru do porodnice. Monitory ok, dostala jsem intravenozne paralen a atb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
26.1.20 18:08

@skorotehotna udělala si dobře, že si jela:relaxed:️Teď už ty i mimčo budete ok :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama