Horečka bez ničeho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mindi
Kecalka 408 příspěvků 15.11.14 19:51
Horečka bez ničeho

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, malá (2roky) má už 3. den horečky, dávám jí Pandalol a Brufen sirup, ráno je vždy teplota kolem 37,5 a přes den se vyhoupne až na 38,7. Jinak jí nic není, kašel, rýmu nemá, zuby jí nerostou, vůbec nechápu kde se ta teplota bere. :nevim: Celý den si normálně hraje, lítá jako by nic. Dneska už mě to naštvalo a rozhodla jsem se, že s ní zítra ráno zajedu na pohotovost. Poblíž máme Kolínskou nebo Nymburskou dětskou pohotovost, máte s nějakou některá zkušenost? Měli někdy vaše dítka,,bezdůvodnou " teplotu? Je tohle podle vás důvod k návštěvě na pohotovosti nebo mám počkat do úterý a jít k obvodní? Děkuju moc za rady :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34165 příspěvků 1 inzerát 15.11.14 19:52

Může být viroza, nebo se za den či dva osype, tak probíhají ty páté, šesté nemoci, ruce-nohy-pusa. nejdřív jen horečka a pak nějaká vyrážka.

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 15.11.14 19:53

Ja bych teda pockala. Zvlast jestli je jinak v. pohode.

Mindi
Kecalka 408 příspěvků 15.11.14 19:56

@Tiger-lily Dneska když jsem jí převlíkala, tak měla asi 15 červených pupínků na hrudníčku a na zádech, ale přišlo mi to jako potničky. Jaká je ta vyrážka u patá/šesté nemoci? Jo a ještě jsem zapoměla napsat, že má strašně opruzelou prdelku a pipku, přitom to nikdy neměla, pravidelně jí přebaluju a mažu. Myslítě, že by to mohlo být tím, jak se zapaří při té horečce? :nevim:

Pipi 00
Závislačka 2806 příspěvků 15.11.14 19:57

Meli jsme, trvalo to tak 3 dny. U doktora jsme nebyli. Asi nějaká viróza? Teď mám něco takového já.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34165 příspěvků 1 inzerát 15.11.14 19:58

@Mindi těžko říct, jestli se jí něco vyrazilo, bylo by dobré, aby to nějaký doktor viděl. Vyrážka je různá, myslím, že u páté se udělá červený motýl přes obličej, ruce-nohy jsou pupeny hlavně v těchto částech, ale malý měl i v plínce :nevim:. Jí a pije normálně? nezvrací, nemá nějaké velké bolesti?

Plomba
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 15.11.14 19:58

Malej teď měl to samé. 3 dny vysoké horečky, trochu unavený, jinak mu nic nebylo. Já teda šla k dětský (první horečky). Prohlédla ho horem dolem a nic. Dneska (4. den) mu teploty klesly jen na mírně zvýšené. Doktorka si napsala virozu a tim to uzavřela.

sovička33
Echt Kelišová 8410 příspěvků 15.11.14 20:01

Taky bych to viděla na virozu. A co zuby? Nerostou ji stoličky?

Mindi
Kecalka 408 příspěvků 15.11.14 20:03

@Tiger-lily Pije hodně, ale málo jí, teda normálně je dost velkej jedlík teď si vždy jen trochu zobne. Nezvrací, je veselá líta a směje se. Jo a ještě je mi divný, že má zrychlený dech, ikdyž je vklidu. Já bych určitě byla klidnější kdyby se na to doktor mrknul, spíš mi jde o to, aby mi na pohotovosti neřekli, že tam nemám co dělat, že s tímhle jsem měla počkat do úterý a neotravovat tam. Nikdy jsem na pohotovosti nebyla, tak se radši ptám.

Uju
Kelišová 6623 příspěvků 15.11.14 20:04

Dcera měla hodně vysokéé teploty a příznaky žádné nemoci. Byla jsem s ní u doktorky, ta řekla, že to bude 6tá (nebo nevím kolikátá nemoc) no, ale když druhý den večer měla po paralenu přes 39 tak jsem ji vzala na pohotovost. Měla hnisavej zánět ledvin. 8o Neměla vůbec žádné příznaky :nevim:
Ale v tomhle počasí to může být začátek nějaké virozy, rýma, kašel, se třeba rozjede :nevim:

Pipi 00
Závislačka 2806 příspěvků 15.11.14 20:05

@Mindi S dítětem můžeš na pohotovost úplně v pohodě a nic ti neřeknou. Aspoň doufám. Já byla jednou se zdravým miminem, které jen v noci nezvykle řvalo (a mělo rýmu) a pohoda.

Mindi
Kecalka 408 příspěvků 15.11.14 20:05

@hami1 zuby jí nerostou, má už všechny venku, jen poslední 4 stoličky jí chybí. Šahala jsem jí tam a nic neříkala, že by jí něco bolelo, ani bouličky tam nemá :nevim:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34165 příspěvků 1 inzerát 15.11.14 20:09
@Mindi píše:
@Tiger-lily Pije hodně, ale málo jí, teda normálně je dost velkej jedlík teď si vždy jen trochu zobne. Nezvrací, je veselá líta a směje se. Jo a ještě je mi divný, že má zrychlený dech, ikdyž je vklidu. Já bych určitě byla klidnější kdyby se na to doktor mrknul, spíš mi jde o to, aby mi na pohotovosti neřekli, že tam nemám co dělat, že s tímhle jsem měla počkat do úterý a neotravovat tam. Nikdy jsem na pohotovosti nebyla, tak se radši ptám.

určitě ti neřeknou, že tam nemáš, co dělat. :kytka: jestli má stále zrychlený dech, jela bych na pohotovost, i když to nic nebude, budeš v klidu.

Mindi
Kecalka 408 příspěvků 15.11.14 20:11

@Uju a to se lečí jak? Jí teda teplota po panadolu většinou klesne. Jak to dceři nakonec poznali?

natyber
Kelišová 6061 příspěvků 15.11.14 20:12

@Mindi Tak zase tak vysoké mi ty teploty nepřijdou, pokud nemá jiné příznaky a je v pohodě počkala bych a v pondělí zašla k dětské doktorce. Pokud by se horečky zvyšovaly, nebo se stav celkově zhoršoval zajela bych na pohotovost. Sice lékaře na pohotovosti k smrti nesnáším, ale jistota je jistota. Není moc ustrojená :think: Jestli je opruzená a pupínky co píšeš se ti zdají jako potničky :nevim: Doktorka mi říkala, že dětem se může zvýšit teplota když se třeba hodně vztekají (pláčou), nebo jsou moc oblečené :think: Jinak to klidně může být začátek nějaké virozy, teplota sama o sobě nebezpečná není. Sirupy bych dávala fakt jen při vyšší teplotě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >