Horka a opruzeniny

29.7.13 14:47

horka a opruzeniny

Ahoj, naše malá v tomhle počasí trpí na opruzeniny, jak to máte vy? A jak léčíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71422
29.7.13 14:49

My bez problémů, dávám buď jen čtvercovku na snyppy sponku nebo nechávám nahatou… na cesty přes čvercovku dám vlňáčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
29.7.13 14:51

Můj mladej se narodil taky do takového vedra.. nechávala jsem co nejvíc navolno, mazala rybilkou, omývala heřmánkem :think: ale už je to pár let zpět… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471

Větrat, větrat, větrat, často oplachovat zadeček vodou… v nejhorším případě Imazol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092

Nejlepší je mimčo nechat nahaté…jinak nám vždycky pomohl Bepanthen, omývat jen vodou, ne ubrousky, nepoužívat parfemované pleny, zrovna před pár dny nám udělaly pěknou paseku Pampers Sleep and Play :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
29.7.13 14:52

Já nechávám hodně větrat, malá je nahá často(6měsíců)mažu sudocremem, a často přebaluji.. zadek umývám žínkou, ubrousky používám jen když jsme někde na cestách… používáme Pampers activ baby.. a žádné problémy nemáme! taky jsem se toho bála v tom vedru..

• Nahlásit
  • Citovat
29.7.13 14:54

Větráme, zrovna teď spí nahatá. Snad se to zlepší, je mi mimísků líto v těch vedrech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1398
29.7.13 15:14

Nám taky ty Pampersky Sleep and Play udělaly paseku. Už nikdy více parfemovaný plenky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11478
29.7.13 15:14

Moje malá zažila léto poprvé v necelém roce, taky v té době přišla první opruzenina a od té doby, ještě s růstem zubů, fakt chvílema mazec :zed:. Omývám zadek v umyvadle jen vodou, mazala jsem bepanthenem. Když nepomohl, používala jsem imazol na opruzeninách vpředu, na opruzeniny kolem konečníku pomáhal zas jen pythiol smíchaný s dermazulenem. To stačilo namazat kolikrát jen jednou :palec:.
Opravdu nás zbavilo tohoto trápení až odplenkování, které se povedlo tak před 10 dny :potlesk:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.13 15:15

Ahoj, tak nás malý trpěl na opruzeniny ne vlivem horka, ale přechodem na tuhou stravu..Měl to opravdu hrozné, šíleně červené, dvě místa mokvala, takže jsme větrali, omývali pouze vodou a mazali pithyolem…Na ta dvě místa, která mokvala jsme dávali takovou fialovou vodičku, ta to vysušila a byl klid..Dupka zase je krásná a ted už jen používám buď sudocream nebo bepanthen… :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
29.7.13 15:31

V teple používáme sudocream a malý opruzeniny nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu