Hormon Provera 5 mg

119
2.6.06 18:32

hormon Provera 5 mg

Ahoj,
máte některá zkušenosti s krátkodobým (1 měsíc) užíváním léku Provera 5 mg? Napsal mi ho dr. (velmi mu důvěřuji) pro úpravu narušeného cyklu, po přečtení letáku (neměla jsem to dělat 8O ) mám sto chutí nevzít to do pusy :? Mám pocit, že se druhý den probudím (jestli se vůbec probudím :o ) chlupatá, neteklá, pupínkatá, dušná apod. apod apod… to samozřejmě přeháním, ale stejně: braly jste ho někdy někdo? A dobrý?
Díky za zkušenosti
Tutu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

523
2.6.06 19:02

Ahoj TUTU,
já brala Proveru asi před 10 lety a asi po 2 měsících mi ji doktorka vy:,–(ila,protože mi vůbec nezabírala.Měla jsem ji taky na úpravu cyklu.Ale žádné nežádoucí účinky jsem neměla.Každá jsme jinak citlivá,tak třeba ti to nebude nic dělat.Neboj,zkus to a uvidíš.Když ti to nebude dělat dobře,tak ti doktorka předepíše jiné prášky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
2.6.06 23:42

Haha pro Proveru 5 mg si chodím ke gynekoložce, abych ji používala jako nejhumánnější antikoncepci pro kočky… :D (to jen tak mimo mísu, ale pobavilo mě to)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
3.6.06 07:33

No nazdar :roll: A maj aspoň hezkou srst?? :lol: (Už jsem to začala polykat…)
Tutu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
3.6.06 09:26

No, maj, ale nemrouskaj se a pak maj problémy při porodu - to jsou ty důsledky antikoncepce :( holt pro lidi je to už vymakaný, my se musíme spolíhat na lidskou a to není ono. Dobrou chuť! :D

Neboj, ale slyšela jsem od dost holek, že to taky jedí na srovnání cyklu, tak to nic tak strašnýho nebude :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4460
5.6.06 08:09

Já jsem jedla proveru skoro půl roku společně s premarinem. Jelikož jsem měla nepravidelnou menstruaci a ještě když teda přišla tak jsem neměla ovulaci. Strašně mě tyto léky pomohly a po půlročním užívání jsem otěhotněla (a to jsme se předtím snažili asi rok a půl). U mě žádné negativní účinky nebyly. Prostě jim musíš věřit. A neboj se, pokud by ti prášky neseděly, tak se domluvíš s dr. na nových.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10349
25.1.12 10:07

Ahojky, vim ze je tahle diskuze trosku stara, ale chci se na neco zeptat.Je mozny abych po vysazeni Provery (brala jsem ji predchozi cyklus ms prisla do 2dnu) mela ovulaci uz 7-8DC? cipek mam vzadu, mekky a pootevreny :-/ cyklus predtim 43dni.Zajima me jeslti mi az takhle muze zkratit cyklus.Vcera se objevilo slabe spineni dneska nic.Prosim poradte :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
2.4.12 13:32

ahojky

Ahojda tak jsem si lehce pročetla diskuzi.taky beru proveru 5mg jelikož mám spoždění už 14 dní a těhotná nejsem.Chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou některá nevíte, jak je to s braním těchto léků a nechráněným sexem.Je možné během užívání otěhotnět???Nikde jsem to nevyčetla…moc děkuji Leinis19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
2.4.12 14:19
@Leinis19 píše:
Ahojda tak jsem si lehce pročetla diskuzi.taky beru proveru 5mg jelikož mám spoždění už 14 dní a těhotná nejsem.Chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou některá nevíte, jak je to s braním těchto léků a nechráněným sexem.Je možné během užívání otěhotnět???Nikde jsem to nevyčetla…moc děkuji Leinis19

Je možné otěhotnět. Taky jsem Proveru brala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
2.4.12 15:07

Aha děkuji, budu se modlit, že ne..jelikož jsme na to s přítelem tak trochu nemysleli.2děti už mám a další nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
28.4.12 09:31

Já proveru brala taky v tabletkách na upravení cyklu…24 tablet 2× denně a v pohodě, jsem pořád stejná, nejsem chlupatá a ani jsem nepřibrala.Je to asi individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
19.9.17 11:19

Zdravím, bral jste někdo Proveru 3× denně? po kolika dnech vám přišla menstruace? já dobrala před 11 dny a stále nic, doktorka říkala že má přijít do 4 dnů :think: díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
3.2.18 19:56

Provera mg a krvácení

Ahoj, vím, že se tady řešila Provera 5mg, ale mám tento problém. Toto úterý jsem jí dostala od dr na upravení cyklu. Hned jsem jí začala brát, dnes je to pátý den a začala jsem krvácet. Tak můj dotaz zní, zda jí mám dobrat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama