Hormonální joga a utrogestan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 07:49
Hormonální joga a utrogestan

Asi před 14 dny jsem začala cvičit hormonální jogu, kterou cvičím poctivě denně. Jelikož mám PCO a anovulaci, tudíž prakticky žádná menstruace. Poslední 4 měsíce jsem užívala Utrogestan. Ale na kurzu HJ nám bylo řečeno abychom nebrali žádné hormony, což přece prakticky utrogestan je. Za 2 měsíce mám jet do lázní a proto bych ráda stihla poslední ms ještě před nimi. Ale ted tomu chci nechat volný průběh jestli HJ pomůže a případně bych chtěla ten utrogestan užít až v tom říjnu abych tu ms stihla před odjezdem ukončit. Když budu dále cvičit HJ a brát utrogestan uškodí to nějak?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sl.Kockova
Kecalka 385 příspěvků 15.08.19 08:26

Ber prasky a jógu ber jako doplněk :)

Uživatel je onlineskorotehotna
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 15.08.19 08:31

Rozhodne bych nebrala slovo lektorky cviceni nad slovo lékaře.

dendishek
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 15.08.19 08:42

Já bych asi do lázní brala utroš a pokračovala i s jógou (cvičíš zatím krátce). Po lázních bych primárně cvičila jógu a domluvila se s lékařem, že zkusím utrogestan vysadit. Přírodní cesta je lepší :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 08:45

Právě proto se ptám na názory, protože jsem si tím nebyla jistá. Takže nevysazovat ten utrogestan a normálně ho zase začít brát, a k tomu ta jo.?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 08:48

A ještě se zeptám, když v příbalovém letáčku je že od 16.DC, a mudr. řekla že to klidně můžu začít ten 16.DC brát, že ovulaci to nezablokuje. Když bych se rozhodla že to nezačnu 16.Dc ale třeba až 21 DC. ničemu to nevadí, že?

Sl.Kockova
Kecalka 385 příspěvků 15.08.19 08:48

Pokud ti napsal lázně na pco asi nemas úplně nejlehčí formu pco, záleží co chceš, jestli byt tehotna nebo si třeba par let zacvicit jógu :sunglasses:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 08:58

@Sl.Kockova no to asi nemám no, moje hodnota AMH je přes 22. Do lázní samozřejmě chci, jen jsem se prostě zeptala jak na to, co je lepší…

Sl.Kockova
Kecalka 385 příspěvků 15.08.19 09:03

Tak to opravdu nemas, sama jsem měla amh okolo 16, po drillingu vajecniku asi 12 a nakonec stejne ivf..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 09:30

@Sl.Kockova mě to po drillingu už netestovali, ale stejně to nemělo žádný účinek, byla jsem tam kde jsem byla, po vysazení HA jsem ms měla každý měsíc 3/4 roku potom 3 měsíce nic po třech měsících přišla sama ikdyž jsem si šla pro vyvolávačku a nedali mě ji. další měsíc došla přesně pak drilling po něm došla a pak do dubna nic a agolutin, a 2 IUI a od května beru utrogestan, který jsem si vydupala když jsem si chtěla dát před IVF pauzu.

a mám brat utrogestan od toho 16.DC nebo aj později?

Sl.Kockova
Kecalka 385 příspěvků 15.08.19 09:38

Ja jse jsem po drillingu zkusila dvě iui a šla na ivf, už me to nebavilo kazdej mesic do sebe něco cpát a vysledek zadnej..ber ho, tak jak ti rekla..kam chodis do car?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 10:05

@Sl.Kockova právě se mě ještě do toho ivf nechce až tak třeba po novém roku, finance by byly ale chci zkusit vše než do toho pujdu, stejně bych tam musela na 2×, nejdřív odběr a a pak až KET…Ok tak dneska s ním začnu a uvidím co ty lázně…Chodím do zlína

Sl.Kockova
Kecalka 385 příspěvků 15.08.19 10:13

Proč odběr a pak až ket?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 10:21

@Sl.Kockova Prý kvůli hrozícímu hyperstimulačnímu syndromu

Sl.Kockova
Kecalka 385 příspěvků 15.08.19 10:28

Tak ten mít nemusíš, taky mi řikali at počítám s variantou, že může nastat a nebyl, dali mi nízké dávky hormonu a všechno v pohodě bez komplikací…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama