Chci být náhradní máma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nahradnimaminka26
Povídálka 15 příspěvků 09.08.19 23:25
Chci být náhradní máma!

Chceš být náhradní maminka ale máš málo informací? Nebo už jsi byla NM a chceš se podělit o zkušenosti a informace?
Já osobně chci být NM ale hodně mě zarazilo jak málo důležitých informací se dá vyhledat na internetu. Psala jsem si s pár maminkama co už mají zkušenosti s NM a otevřelo mi to oči. S přítelem jsme se rozhodly na Fb založit skupinku (na fb jsem našla dvě takové ale žádné důležité informace ani zkušenosti. Musela jsem si napsat příspěvek a pak mi pár maminek napsalo soukromě co a jak.) Jenže hodně to i odrazuje nevíte na co se ptát. Je toho hodně a co víc může pomoct než si přečíst průběh všeho od počátku poznání bio páru až po předání Uzlíčka štěstí. Samozřejmě pokud se necítíte ventilovat toto veřejně, stačí to napsat to zprávy vše zveřejním svým jménem. Můžeme se tak pokusit najít více NM, které bojují s informacemi. Moc mě mrzí že jich je tak málo. Kontakoval mě pár ze zlína hledají už dlouho bohužel nemůžou žádnou najít v jejich regionu. Myslím, že je to tím že se ženy bojí. Sama jsem se bála než jsem dostala potřebné informace a mohla to prodiskutovat s rodinou. Informace jsou důležité a ne každá si o ně řekne, hodně z nás si raději různé informace vyhledává anonymně a doufáme, že skupinka pomůže v rozhodování stát se NM, že se najdou zkušené NM co se podělí o příběh svým jménem či mým, moc děkuji za přečtení..

Příspěvek upraven 10.08.19 v 10:10

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Božislava
Závislačka 3454 příspěvků 10.08.19 00:28

Promiň, založila si tři úplně stejné články, stačil by jeden. Jenom Ti musím nějak vysvětlit pojem náhradní maminka. Dejme tomu, že žena umře během porodu, nebo krátce po porodu a její sestra si umíní, že bude dělat sirotkovi náhradní maminku. Teda vezme si vdovce za muže a adaptuje i toho sirotka. Je to lepší termín než-li macecha. Už chápeš?

nahradnimaminka26
Povídálka 15 příspěvků 10.08.19 01:25
@Božislava píše:
Promiň, založila si tři úplně stejné články, stačil by jeden. Jenom Ti musím nějak vysvětlit pojem náhradní maminka. Dejme tomu, že žena umře během porodu, nebo krátce po porodu a její sestra si umíní, že bude dělat sirotkovi náhradní maminku. Teda vezme si vdovce za muže a adaptuje i toho sirotka. Je to lepší termín než-li macecha. Už chápeš?

Děkuji za upozornění smazano :) a jsem velice ráda za vysvětlení pojmu NM ;) ;)

g.sandova
Kelišová 5989 příspěvků 10.08.19 03:44

@nahradnimaminka26 dekujes za přečtení, ale moc se to číst nedalo. Co interpunkce? Ta je zbytečná? Není, bych řekla.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 10.08.19 08:08

@nahradnimaminka26
Spíš inkubátor. Náhradní matka asi nebudeš, protože se hned po porodu dítěte vzdáš.

nahradnimaminka26
Povídálka 15 příspěvků 10.08.19 08:46
@Russet píše:
@nahradnimaminka26
Spíš inkubátor. Náhradní matka asi nebudeš, protože se hned po porodu dítěte vzdáš.
:potlesk: :potlesk: krásný příklad neznalostí NM
nahradnimaminka26
Povídálka 15 příspěvků 10.08.19 08:48
@g.sandova píše:
@nahradnimaminka26 dekujes za přečtení, ale moc se to číst nedalo. Co interpunkce? Ta je zbytečná? Není, bych řekla.

Důležité však je že jste to přečetla :potlesk: :potlesk:

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 10.08.19 08:53
@nahradnimaminka26 píše: :potlesk: :potlesk: krásný příklad neznalostí NM

Tal mi ji definuj, ať se dovzdělám :roll:

g.sandova
Kelišová 5989 příspěvků 10.08.19 09:15

@nahradnimaminka26 uvedom si, že se to čte špatně. Zkus to opravit. Působí to blbě, u tohoto tématu zvlášť.

nahradnimaminka26
Povídálka 15 příspěvků 10.08.19 09:21
@Russet píše:
Tak mi jí definuj, ať se dovzdělám :roll:

Vás NM nezajímá, a pokud přirovnávate NM k inkubatoru. Tak by mě zajímalo jak do inkubatoru vložíte oplodněné vajíčko, tak aby se vyvinul živý človíček se vším co potřebuje? Pokud máte informace měla by jste se podělit ;) mohlo by to hodně párům pomoci k vytouženému miminku :palec:

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 10.08.19 09:36
@nahradnimaminka26 píše:
Vás NM nezajímá, a pokud přirovnávate NM k inkubatoru. Tak by mě zajímalo jak do inkubatoru vložíte oplodněné vajíčko, tak aby se vyvinul živý človíček se vším co potřebuje? Pokud máte informace měla by jste se podělit ;) mohlo by to hodně párům pomoci k vytouženému miminku :palec:

Ať je to jak chce, maminka to není.

nahradnimaminka26
Povídálka 15 příspěvků 10.08.19 10:01
@Russet píše:
Ať je to jak chce, maminka to není.

Každý názor se cení

nahradnimaminka26
Povídálka 15 příspěvků 10.08.19 10:13
@g.sandova píše:
@nahradnimaminka26 uvedom si, že se to čte špatně. Zkus to opravit. Působí to blbě, u tohoto tématu zvlášť. :mavam:
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9685 příspěvků 10.08.19 10:41

A jak by jsi popsala svou motivaci? Co tě pudí pomoct jiným maminkám a nosit jim uzlíčky štěstí? :kytka:

nahradnimaminka26
Povídálka 15 příspěvků 10.08.19 11:42
@pohledzdruhestrany píše:
A jak by jsi popsala svou motivaci? Co tě pudí pomoct jiným maminkám a nosit jim uzlíčky štěstí? :kytka:

Abych byla upřímná tak můj přítel to on mi to vnuknul, když jsem začala mluvit o darování vajíček, mám děti a další nechci ale na podvaz jít nechci. Napadlo mě, že bych mohla pomoct takto ale, když mi přítel sdělil že je možnost NM zaujalo mě to a hned jsem se dala do hledání nakonec jsem moc informací nenašla tak jsem to chtěla nechat být až do chvilky než jsem našla vlakno kde se řešily příběhy žen, které nemohou mít děti ať už ze zdravotních problémů nebo chirurgických zákroků bylo až neuvěřitelné kolik takových žen je. Poté jsem se pustila do intenzivního hledání a postupně nalezla potřebné informace ale bylo to zdlouhavé a hodně informací jsem zjistila až od NM co už si tim prošly. Moje motivace je někomu pomoci k tomu co mít nemůže. Samozřejmě to může trvat měsíce či roky než se najdou bio rodiče a NM co si sednou se vším všudy. Chceme pomoct, chci najít další ženy co se rozhodují nebo by se chtěli NM stát ale neví jak na to. Má rodina i okoli mě plně podporují.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama