Hormonální porucha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  10.07.03 11:19
Hormonální porucha?

Holky poraďte, o mimi se snažíme již přes půl roku. Ale nikdy jsem nezaznamenala toto: MS nepřišla už 5 dní, ani bolení břicha typické pro nadcházející MS, ale prsa bolí jako kdyby přijít měla už týden. Pět testů které jsem postupně dělala bylo negativních. První test jsem dělala 29-tý den. Poslední ClearBlue. Takže se na výsledek nejspíš mohu spolehnout. Ale co to znamená? Zažila jste nekterá něco podobného? Co se dělo potom? Co bylo příčinou? Zuzka

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  10.07.03 12:45
Hormonální porucha?

Ahoj holky, jsem dnes na tomto webu prvne a moc se mi líbí. S manželem se snažíme o miminko cca 3/4 roku a zdá se, že se to možná podařilo. Poslední menstruace se nedostavila, takže jsem si tenhle týden udělala čtyři testy a všechny byly pozitivní. Dnes jdu k lékaři, tak mi držte palečky, ať už to vyjde :-D Chtěla bych říci Zuzce, že podobné problémy jsem také měla. Po tom, co jsem přestala brát antikoncepci se mi rozhodily cykly (ale ne moc), až v dubnu, kdy se menzes zpozdil o 20 dnů, než se dostavil, měla jsem bolesti prsů, břicha apod.- testy negativní. Nakonec bylo zklamání. Další měsíc se to upravilo (květen), a to byla zatím moje poslední … ;-) Proto Zuzko vydž a móóóc držím palce.

Zdraví Květi

Terka
Kecalka 380 příspěvků 10.07.03 13:54
Hormonální porucha?

Ahoj Zuzi.

měla jsem podobný problém se stejnými příznaky, test mi vyšel negativní za 14 dní po tom, co jsem to měla dostat. Dopadlo to tak, že jsem byla těhotná a teď mám 7 týdenní holčičku :-) Otěhotněla jsem v neplodné dny, ke konci cyklu a testy ještě neúčinkovaly. Doufám,že jsem tě nevylekala, dej vědět, jak to dopadlo u tebe.

Tereza

Anonymni  10.07.03 15:20
Hormonální porucha?

Díky Terko, za pozitivní zprávu. Blahopřeji k holčičce. Já jdu příští týden k lékaři, tak uvidím. V každém případě by mě potěšilo, kdyby to dopadlo stejně. Nikdy jsem neměla větší problémy s cykly, tak mě to samozřejmě zaskočilo. HA neberu už přes rok, a myslím, že od té doby se to už ustálilo. Proto jsem teď z toho tak vykolejená. Testy negativní a menzes nikde. Tak držte palce. Zuzka

Anonymní  01.11.14 19:47
Hormonální nerovnováha?

Ahoj. Setkala jste se některá s tímto? Obvykle mám pravidelný cyklus 26-28 dní. Teď jsem ale 14 dnů po MS začala krvácet. Ne tak silně jako při MS, není to špinění, ale krev. Do toho mám oteklé celé tělo, bolí mě klouby, večer jsem dřív unavená, udělalo se mi na obličeji ošklivé akné a afty v puse. Těhotenství je nepravděpodobné. K doktorce se samozřejmě po neděli chystám, jen mi vrtá hlavou co to má být?!? Díky za reakce! :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Reklama