Narůžovělý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  09.07.03 14:47
Narůžovělý výtok

Ahojky,už 3 měsíce se pokouším otěhotnět.Stalo se Vám některé,že jste namísto menstruace měly jen slabý narůžovělý výtok?Jen jednou denně.Pak je celý den klid.Měla jsem dostat menstruaci včera,ale místo toho jen tehle výtok.Bazální teplota se drží na 37C.S testem chci počkat ještě pár dní.Děkuji za opovědi.Jindra

Reklama

Reklama

Reakce:

HankaH
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 10.07.03 00:37
Narůžovělý výtok

Ahoj Jindro,měla jsem podobnou zkušenost.Slabé špinění,někdy ani to ne a ještě sem tam během doby,kdy jsem měla normálně menstruovat.Byli jsme na dovče a já si říkala,že je to třeba změnou klimatu.Jenže pak jsem si udělala test a byl pozitivní.Bylo mi doporučeno dělat si test nejdřív 14 dní po takzvané MS,kvůli prokazatelnosti těh.hormonů,ale může to být i tak brzy(těhotenství může být mladší,test méně kvalitní).Buď to opakovat po 1-2 týdnech nebo to vyřeší krevní testy.Ať to dopadne dobře!H.

Ippofilo
Nováček 1 příspěvek 01.06.10 15:41
Výtok

Dobrý den,
před týdnem jsem měla nechráněný styk a teď týden po jsem měla 2dny takový růžový výtok. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Test jsem ještě nedělala myslím, že týden po to ještě nepůjde poznat. (Ještě mívám nepravidelnou MS ale teď jsem ji zrovna měla a sex byl týden po MS) :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama