Reklama

Hormonální profil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 22.11.09 08:57
Hormonální profil

Ahojky holky,mám prosím vás 2 dotazy.
1.Každým dnem čekám MS a mám přijít 3DC na hormonální profil,doktor mi řekl,že nemusím být nalačno,jenže já mám jeden den v práci ranní a druhý odpolku a pokud ten 3DC mi připadne na ranní a kolegyně mi to nebude chtít prohodit,myslíte že nevadí,když půjdu odpoledne??
2.Holky,co všechno se zjišťuje ten 3DC v hormonálním profilu?Jestli mi probíhá ovulace nebo ne,to je strašně brzo,to se asi ještě nezjistí,že ne.
Moc děkuju za odpověď :wink: :wink:

Reklama

Reakce:

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 22.11.09 09:24

ahoj

odpoledne v ten den tam mužeš jít,jinak hormonální profil určuje tvoji hladinu hormonu tzn.prolaktin, estrogen atd, ovulaci ti tím určite nezjistí

nicky33
Kecalka 453 příspěvků 22.11.09 11:01

ahoj jenny,
odpo nevadi, jen se predtim napij vody, at se jim to dobre bere, me za to vynadali ze jsem nepila. Ovulace se sice nezjisti, ale zjisti se i hodnota FSH a pokud ji mas pod 10 a tudiz v norme, tak je velka sance, ze ovulace probiha jak ma. v CARu mi rikali, ze muzu i druhy den cyklu. drzim palce, at mas vsechny hodnoty v norme :-)

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 22.11.09 11:20

Jak už bylo napsáno, odpoledne nevadí, záleží jen na tom, aby tam ještě někdo byl :wink: Jinak u nás se taky dalo jít 1.-3.DC. Ovulace se zjistí až v 2 půlce cyklu, ale to HP berou jen někde. Někde OVU zjišťují UTZ.

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 22.11.09 12:37

Díky moc holky,jsem moc zvědavá,jak mi ten hormonální profil dopadne,beru teď 2.měsíc Duphaston,protože jsem vždycky před MS špinila,dneska jsem 25DC a zatím ťuk ťuk nešpiním,že bych byla těhotná tomu nevěřím vůbec,přítel byl na spermiogramu a ten bohužel dopadl špatně :cry: :cry: doufám,že se to vitamínkama,které jsme dostali zlepší :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >