Reklama

zlepšení spermiogramu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leuška
Povídálka 48 příspěvků 20.11.09 10:39
zlepšení spermiogramu

Ahojte,chci se zeptat,jaký konkrétní přípravek(název) vašemu partnerovi pomohl zlepšit spermiogram?? A kde jste ho sehnali(v lékárně nebo bylinkářství)­.děkuji.L.

Reklama

Reakce:

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 20.11.09 12:42

Ahoj Leuško,
nám poradil dr. v Gennetu na zlepšení spermiogramu Wobenzym /manžel bral 3× denně 3 tablety, ze začátku myslím, že 10, nějak to vyčetl z návodu/ a opravdu to pomohlo. Výsledek má teď každým dnem přijít na svět. Jenom je škoda, že to nenapadlo někoho dříve. Dočkali jsme se až po sedmi letech snažení. Proběhlo i IUI a IVF. No hlavně, že jsme se dočkali. :-D Tak přeji brzký pozitivní výsledek.

Lostris

Digi
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 20.11.09 14:05

Nám poradili ve Zlíně v CARu triomen a selen a zinek a taky se to zlepšilo

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 20.11.09 14:26

nevím jaký byl spermiogram, ale po brání selzinku jsem otěhotněla, myslím si, že to ty spermie fakt zlepšilo

viki k 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.09 21:35

A určitě taky vitamín E!!!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

První díl StarDance? Vytančený mozek i vybuchující bomba „Geňa“

Živě z Prahy se nám konečně, po dvouleté pauze, ohlásila taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >