Reklama

BT vs. Ovulační test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genni1985
Kecalka 397 příspěvků 16.11.09 08:45
BT vs. Ovulační test

Ahoj Holky,potřebovala bych poradit…
Měřím si pravidelně teplotu a tento cyklus jsem si zkoušela koupit ovulační testy,ale jsem z toho zmatená…podle bazální teploty jsem měla ovulku ze čtvrtku na pátek..A ovulační testy vyšly takto: v pátek slabý proužek,v sobotu o trošičku silnější a v nedělí byly proužky stejné…
kdy teda nastala ovulka…je lepší se řídit podle teploty nebo podle testu??

Reklama

Reakce:

Dana1980
Kelišová 5165 příspěvků 16.11.09 08:53

Ahoj ,
ja podle teploty bych tipla ovulku na pondeli,graf si taky neni jistej,protoze je kriz carkovanej.
A kdyz v nedeli byl pozitivni ovu test,tak by to i odpovidalo.

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 16.11.09 09:05

Ahoj,

telotu jsem si nemerila, delala jsem ovu testy - prvni „pozitivni“ ve stredu, ovu byla ve ctvrtek, to test zesilil a mela jsem i ovubolesti. Vysledek vidis na metru. :mrgreen:

bosorenka
Kelišová 5785 příspěvků 16.11.09 09:27

Tak já mám ovu test pozitivní dvě silné // 2 dny před ovulkou,pak ovulce mi ráno skočí BT nad 37 a ovu test je neg.Oni tam píšou,že ovulka po pozitiv. testu nastane do 1-2 dnů.BT je hodně myslím ovlivněna různýma věcma.

agy
Neúnavná pisatelka 15355 příspěvků 16.11.09 09:28

ahoj Genni :mavam: větší váhu má 100% test,měření nemusí být přesné, vzpomeň si na Marci :wink: Neděle je jasná ovulka :palec:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34059 příspěvků 16.11.09 11:50

taky hlasuju pro test, ovu v nedeli. pokryvat se ma od prvni slabe carky na testu minimalne obden. Osobne bych pokryvala od prvni slabe carky na testu obden do jasneho stoupnuti BT.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.11 07:45

Ahoj potřebuji radu, v pondělí jsem si dělala ovu test - byla na něm slabá druhá čárka, včera jsem si dělala další byla už silnější než kontrolní a dnes uplně to samé, myslela jsem si že pozitivně může vyjít jen jeden den :?: jinak BT je stále nízko :think:

soldi
Neúnavná pisatelka 17236 příspěvků 15.12.11 08:54

pozitivny moze byt aj viac dnipo sebe.ovulacia nastava 12-48 hodin po POSLEDNOM POZITIVNOM teste. takze treba istit :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >