je to mozne?

Anonymní
3.11.09 19:44

je to mozne?

ahoj. chtela jsem se zeptat. Dnes jsem byla u dr na kontrole. Mela jsem problemy s ovulaci,ale posledni mesice vse v poradku na zakladu clostiku. Dnes mi dr. rekl s usmevem, ze vse v poradku. Ze folik je dost velky a sliznice zvetsena.(vim,ze sliznice se zvetsuje v tehu nebo pred ms). Usmal se na me a dal mi utrogestan,abych zacalka od zitrka brat 2 denne. Myslite, ze je mozne, ze bych byla tehotna?? Snad ne moc hloupy dotaz. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24486
3.11.09 19:53

Folik - folikul, ze kterého se uvolní vajíčko… Těhotná zcela jistě zatím nejsi :-D , ale je to na nejlepší cestě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11990
3.11.09 19:56

nejlepsi ceste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6153
3.11.09 20:14

Těhotná určitě zatím nejsi, z folikulu se teprve uvolní vajíčko, že je folík velkej je dobře. To se v případě oplodnění usadí ve slinici - že je vysoká je tky dobře. Takže je to opravdu na nejlepší cestě… :wink: Přeju ať to vyjde! :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11990
3.11.09 20:20

jee tak dekuji za vysvetleni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9593
3.11.09 20:56

Sliznice začíná narůstat po menstruaci aby do ovulace byla dostatečně vysoká pro zahnízdění vajíčka.
Ale je divné, že ti dal Utrogestan, protože ten by se měl brát až po ovulaci, jinak jí může bránit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12332
4.11.09 08:02

anastázie - možná měl ten folík už opravdu sbalené kufry :lol:, takže ten utrogestan už by uvolnění nemusel ovlivnit :wink:

kofol - taky držím palce :wink:,ovulace a pěkná sliznice je základ :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.17 10:48

Mohlo/nemohlo?

Ahok holky, chci se zeptat. Je to posledni mesic co chceme prestat pouzivat Pharmatex a pak se snazit o mimi. A ted k dotazu…vcera sme meli sex a pouzili sme ho malo..uz zbytecek a dneska sem delala ovu test ( delam si je uz 4 mesice aby sme vedeli kdy ji mam)..a jelikoz jsme byli tyden pryc a dojeli az vcera vecer, tak to vypada ze byla ovulace vcera..stalo se nektere z vas ze otehotnela pres Pharmatex s vasi chybou pouziti? Me by to nevadilo spis by to byla sranda :-D

• Citovat
  • Nahlásit
3630
23.6.17 11:05

Ano, znám nepřímo dokonce 2 lidi, co Pharmatex použili správně a otěhotněli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.17 11:08

@sediza Tak uvidime no..budu cekat :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.17 16:17

@sediza tak menstruace nikde a test negativni tak nevim co cekat…

• Citovat
  • Nahlásit
1016
7.7.17 16:44
@Anonymní píše:
@sediza tak menstruace nikde a test negativni tak nevim co cekat…

Jak dlouho máš zpoždění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama