Reklama

Neustále se snažíme...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ulmina
Povídálka 27 příspěvků 07.11.09 15:46
Neustále se snažíme...

Ahoj všem, které mají podobný problém. Už jsem jednou psala a dotazovala jsem se na Duphaston. My se snažíme 2 roky a tři měsíce, už je to docela dlouhé a stále nic. Nejdřív jsem se ani nějak moc nechtěla svěřovat jenom spíš nakouknout a pozeptat na onen Duphaston, ale teď po nějakém čase snažení bez výsledků se zapojuji do debaty.
Od poslední návštěvy tady jsem přešla k jiné doktorce (Helios- Dr.Petrovová). Jsem s ní prozatím spokojená, protože od předešlé lékařky mi udělala potřebná vyšetření (mimulá doc. mi jenom napsala Duph. jinak nic.). Po odběrech krve mi přišla na zvýšenou dávku prolaktinu, dostala jsem na to Dostinex, prozatím na měsíc. A teď čekám. :nevim: Pa

Reklama

Reakce:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 07.11.09 15:55

jo ten prolaktin je prevít, takže pokud se to podaří srazit otěhotníš asi hned :lol:

Euphorbia
Kecalka 268 příspěvků 07.11.09 20:21

Taky jsem měla vysoký prolaktin, dostala jsem na to Medocriptine a výsledek můžeš vidět v metříku :-) A to je prosím výsledek jediné nechráněné soulože v měsíci :oops: :lol:

Ulmina
Povídálka 27 příspěvků 08.11.09 17:58

Ahojky, no to jsem fakt zvědavá :-D .Už aby to bylo. 8-o Měla jsem ho okolo 600 což prý není moc, ale doktorka řekla, že nejdřív ho snížíme a potom budeme podporovat vaječníky.

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 08.11.09 23:50

Ahoj Ulmino, my se snažíme rok a půl. Dostinex jsem brala taky a bylo mi po něm pěkně šoufl :-(. Jinak mi moje doktorka dala jen utrogestan a tím to haslo. Ai mi neudělala hormony ve správný DC. Teď už chodím do CAR a začínám stimulovat clostibegytem, tak jsem sźvědavá.
Přeji ať se brzy zadaří :palec: :palec:

Ulmina
Povídálka 27 příspěvků 09.11.09 09:52

Ahojda, jo někdy je to těžký s pány doktory, nejdřív je pořád čas a potom se najednou diví, že stále nic a jak je to jen možné. Kdyby alespoň řekli, že nevědí a ať jdeme raději jinam ušetřilo by to všem spoustu času a stresu. :-? Co jsem tu četla, tak většina holek brzy otěhotněla po užívání Clos…, takže držím moc palce a budeme nadále čekat. :-D

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 09.11.09 19:51

No my máme i špatný výsledek SPG, tak uvidíme co bude :-)

Ulmina
Povídálka 27 příspěvků 10.11.09 07:38

Tak ten mi pro jistotu nemáme vůbec. :-)

Ulmina
Povídálka 27 příspěvků 10.11.09 08:09

Já čekám do 17.11. na výsledky prolaktinu, potom se uvidí co dál, zda ještě budu brát jeden měsíc nebo už stimulace. Jinak jsem to měla dostat před dvěma dny, nevím zda je zpoždění kvůli Dostinexu či co. :-) Ale břicho mne bolí a prsa také, test jsem se zařekla, že dělat nebudu, protože stále nic a jak říkám příznaky mám spíš, že to přijde. :-? pa pa

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 10.11.09 20:35

Ahojky :-) Myslím, že po dostinexu zpoždění mít nemůžeš. Zkus počkat ještě tak dva dny a potom zkus test.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >