Hormonální antikoncepční kroužek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimone
Nováček 1 příspěvek 03.12.18 09:40
Hormonálnoí antikoncepční kroužek

Chtěla bych se zeptat, v který den menstruačního cyklu se má zavést antikoncepční kroužek? Mám ho totiž jako první antikoncepci.

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8575 příspěvků 03.12.18 09:43

Nvm, ale zkusila bych příbalový leták. A poku ho nemáš tak ho určitě najdeš na netu. Případně zavolat doktorovi který ti ho předepsal.

hanullllka
Kecalka 214 příspěvků 03.12.18 11:35

Ahoj, já mám pocit že ho zavádíš první den menstruace. Jistá si nejsem, já jsem s ním začínala před sedmi lety. Určitě je to v letáku ;)

Korycanko
Nováček 1 příspěvek 03.12.18 12:44

Ahoj já kroužek mela a zavádí se první den menstruace a vytahuje po 21dnech pokud chceš MS oddálit vytahnes kroužek a zavedes druhy ale to v případě ze pojedes na dovcu jinak jsem kroužek musela dat pryč protože mi pak vadil při sexu a mela časté záněty moč. Cest.

Mrs Gnat
Kecalka 160 příspěvků 03.03.19 08:43

má někdo prosím zkušenosti s antioncepčním kroužkem Teyla? Mám ho poprvé, zaveden asi pátý den a začaly mi pnout a bolet prsa a mám divný pocit v hlavě, taková tupá bolest, jako reakce na voňavku, byla jsem dost nevyspalá a z přetažení mi bolí hlava dost často, ale v souvislosti s prsy si myslím, že je to taky po HA. Jinak stejný pocit u prsou mám vždy tak týden před menses. Kroužek jsem zavedla 3.den mns, mívám ji silnou a tak 5-6 dní, ale při kroužku jen 4 dny a víc ani ťuk… mám kroužek 5. den. díky za názory

Mrs Gnat
Kecalka 160 příspěvků 14.03.19 09:00

Je zde nekdo, kdo aktualne pouziva antikoncepcni krouzek? Diky

Váš příspěvek
Reklama