Horní Palata - denní stacionář

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 23:05

Horní Palata

Ahoj, jsem pozvaná na schůzku k lékaři do Horní Palaty kvůli dennímu stacionáři. Má někdo zkušenost? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4476
3.1.22 23:10
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem pozvaná na schůzku k lékaři do Horní Palaty kvůli dennímu stacionáři. Má někdo zkušenost? :kytka:

Ahoj, já tam měla schůzky asi 3 u psychiatričky a 2 u psychologa, který mi dělal i Rorschachův test. Ale pak byl verdikt psychiatričky, že na moji léčbu je těch cca 7 týdnů hrozně málo a že to chce minimálně 9ti měsíční stacionář v Esetu.
S čím se tam jdeš léčit? Každopádně byli příjemní. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 23:14

@Lollitka ahaa takhle to funguje? Takze je mozne ze se tam ani nedostanu. Jsem uzkostna, lecim se. Delaji mi problemy mezilidske vztahy.

• Citovat
  • Nahlásit
4476
3.1.22 23:17
@Anonymní píše:
@Lollitka ahaa takhle to funguje? Takze je mozne ze se tam ani nedostanu. Jsem uzkostna, lecim se. Delaji mi problemy mezilidske vztahy.

Neee, já myslím, že pokud se léčíš s úzkostmi a máš problémy v mezilidských vztazích, tak by tě tam vzít mohli, to jsou témata, která se tam řeší… Jinak nevím, jestli tam má každý těch schůzek více, já měla snad ty 3 a 2, ale ani nevím, jestli je nutně musíš mít u psychiatra i psychologa. Držím palce, mě to mrzelo, že mě tam nevzali, protože z těch prostor dýchal takový klid a ráda bych se tam bývala léčila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 23:35

@Lollitka proto jsem se tam prihlasila, prislo mi ze mi tam muzou pomoci. Ja mam individualni terapii ale tady to by bylo neco co by me jeste mohlo posunout dopredu a nebo mi alespon reknou co se svym stavem mam delat dal.

• Citovat
  • Nahlásit
22
4.1.22 07:15

Ahoj, já na Palatě absolvovala denní stacionář v roce 2018. Bylo to velmi přínosné a poučné. Můžu ti o tom napsat víc v soukromých zprávách. Kdyžtak dej vědět, co by tě konkrétně zajímalo :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat