Houpací kočárek

9541
5.1.07 19:20

Houpací kočárek

Ahoj, můžete mi napsat, které kočárky jsou houpací? Byla jsem se podívat v obchodě a zjistila, že jsou hrozně tuhý a vůbec se nehoupou. Myslíte, že je to dobře, nebo špatně, když se houpou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

532
5.1.07 20:12

Záleží na tom, kde s ním budeš jezdit, pokud výhradně na rovině, tak se moc houpat nemusí, pokud do terénu nebo máte v místě bydliště né moc pěkné cesty, tak v každém případě odpružený, houpací a nejlépe na nafuk.kolech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12874
5.1.07 20:26

já určitě doporučuju houpací. sice jezdím hodně ve městě, takže si občas říkám, že by se hodila trojkolka (ta skoro nehoupe), ale při uspávání doma nedám na houpání dopustit. Máme Inglesinu Magnum na podvozku Ergo bike. má pro mě jenom jednu nevýhodu, a to, že se musí často mazat, jinak skřípe. :wink: Jinak je lehký a má hodně velkou korbičku, což pro mě bylo důležité.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
5.1.07 20:38

Máme houpací kočárek, jezdím po městě i v terénu a nemůžu si ho vynachválit. Koupili jsme Dor Jan Spring Cool, nebyl drahý a zatím ho jen chválím. Houpe i do stran, lehce se ovládá, je prostě pro nás bezchybný. Jediné, co mu můžu vytknout je malý ne moc dobře přístupný koš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19988
5.1.07 20:50

My měli Neonato (typ nevim) hluboký, byl z druhé ruky, pak ho měla sestra a teď v něm jezdí dcerka naší kamarádky a všechny jsme byly spokojený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
6.1.07 15:01

souhlasim s Bibianou-mam stejny a je super a i se lip nadzdvihava treba na chodnik-nema totiz pera ale reminky-schvalne si to nekde v obchode zkus-je to fakt rozdil-a to je prazdny natoz kdyz v nem vezu malou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
16.1.07 13:27

Přidávám se k příznivcům kočárku Dor Jan spring :-).Jezdíme s ním už 8 měsíců ve městě i v terénu a je super.Skládáme ho a převážíme minim.1× týdně a taky bez problémů.Dodnes bez poruchy.Doporučuju.Houpe skvěle.Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
25.4.17 09:26

Dobré ráno, maminky. Obnovuji diskuzi, přeci už jen je staršího data. Řeším to samé jako zakladatelka - hledám houpací kočárek na 4 kolečkách - ideálně kombinaci. Vím jen o Roanu a Inglesině - ani jeden z nich mě teda úplně vzhledově neuchvátil. Víte ještě o jiných typech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2890
25.4.17 09:39

@Agneth Ahoj, já mám Tako Accoustic, houpal nejvíc ze všech, které jsem v obchodě zkoušela a byla jsem s ním fakt spokojená, ale obávám se, že se ti taky nebude líbit, je to tak trochu retro styl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
25.4.17 09:54

Kouknu, děkuji. Já teda nemám problém se vzhledem samotného hlubokého kočárku, ale až těch následných „kárek“, které pak člověk využívá nejdéle. Tam mi přijde, že vypadají jako invalidní vozíčky. :lol: A zároveň vím, že nový sporťák si pak už nekoupím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 11:36

Co třeba Firkon Vesta City nebo Firkon Vesta Vario? Teda jako nevím, jak houpou, já na ty houpací kočárky moc nejsem, mimo jiné i kvůli tomu, jak vypadají, ale tyto se mi líbí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
25.4.17 12:52

Ahoj mám firkon swing long. Už v něm jezdí druhý syn a vše je v pořádku. Krásně houpe, je prostorný a sporťák nevypadá jako kolečkové křeslo :-) Hůř se skládá, ale zase jak často ho člověk potřebuje složit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10531
25.4.17 14:30

Mám Roan Maritu a jsem superspokojená. Pořizovala jsem ji právě kvůli houpání. Pro dítě je to nejpřirozenější, zná tenhle pohyb už z bříška. Maminy v okolí se mi divily, že si pořizuju takový kočárek, když máme přece dost peněz a můžeme si pořídit něco moderního. Pak jsem se smála já, když jsem je viděla jak se svými kočáry verglují, aby vyloudily nějaký houpavý pohyb kočárku :mrgreen:. Chápu, že se ti možná ty sporťáky potom nelíbí, ale není nad to strčit starší dítě do kočárku a uspat ho v něm, když už se ti to jinak nedaří. Vždyť pak můžeš koupit jiný sporťák z druhé ruky. V bazaru je jich plno a jsou za super cenu. Z houpacího kočáru bych ale neslevovala. Marita má tu výhodu, že je hodně velká a dítě v ní vydrží opravdu dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama