Reklama

Houpačka mezi futra

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 25.01.10 12:49
houpačka mezi futra

Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s houpačkou mezi dveře? Ideálně takovou, která by se dala přidělat na nějakou tyč (prý existují nějaké i na posilování, znáte? a kde se to shání?) a byla případně přenosná, abychom ji časem mohli přestěhovat z obýváku do pokojíčku, až bude :). A využijeme to pro roční dítě?
Díky za všechny zkušenosti a rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Eliška
Extra třída :D 11810 příspěvků 25.01.10 13:00

ahoj, máme, nejdřív tam byla hacka, te´d klasická houpačka. Koupili jsme ve sportu rozpínací tyč - hrazdu, unese i diospělého. Zkusím vyfotit. Jo, karabina je ještě z hacky, ale není problém ji koupit zvlášť. Určitě Hornbavch apod., v nejhorším horolezecké obchody.

bedru
Kelišová 5597 příspěvků 25.01.10 13:01

tak my máme houpačku pověšenou přímo v pokojíčku ve stropě, malá houpání přímo miluje už skoro od půl roku. ale kámoška mají houpačku ve futrech a tu tyč , ne které vysí mají dělanou, ale podle mě tu tyč i na posilování koupíš ve sportovních potřebách

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 25.01.10 13:01

Tak přednavací houpačku teda nemáme a ani jsem o tom ještě neslyšela 8-o
Ale Matymu jsme na Vánoce koupili klasickou dřevěnou, že ji dáme do futer, nakonec zvítězil trám ve stropě, nebyli jsme si jistí, jestli by to futra zvládla :oops:

Foto pro představu, houpačka je v půlce obýváku, když ji nepotřebujeme, zaháknem ji za ohrádku a nezavazí ;-)

Eliška
Extra třída :D 11810 příspěvků 25.01.10 13:05

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 25.01.10 13:13
Cappy píše:
Tak přednavací houpačku teda nemáme a ani jsem o tom ještě neslyšela 8-o

Já nemyslela, že ybchom jí plynule přenášeli, ale že bychom ji zatím dali do obýváku a až bude mít Ondra svůj pokojíček (jednou, snad), tak bychom jí přendali tam, proto jsem myslela na tu posilovací tyč do futer, ta se podle mě nijak nevrtá (nebo jo? :nevim: ) a tím pádem by nebyl problém to „stěhování“. Nechce se nám zničit futra (navíc máme doma v paneláku taková ta hnusná železná, pěkně blbě by se do toho vrtalo). A do stropu by byla super, ale stejný problém - nechceme vrtat strop v obýváku kvůli pár měsícům s houpačkou :oops: .
Sportovní potřeby na tyč jsou dobrý nápad, jsem blbec :oops: .
Díííííky :kytka:

Eliška
Extra třída :D 11810 příspěvků 25.01.10 13:26

rozpinaci tyc vrtat nemusis :wink: na ochranu futer tam mame ta prkynka.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 25.01.10 14:05

Super, jdu hledat, nicméně další rady a postřehy vítám :). Díky všem…

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 25.01.10 14:06

tak my máme háky na zavěšení houpačky navrtané právě do těch železných futer a no problem :-D

123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 14:10

katko,máme houpačku a hopsadlo v jednom,která se nikam vrtat ani nic jiného k tomu kupovat nemusí.Má nahoře dva takové háky (není to železo),které se silou musí otevřít a jen se zaháknou za futra.Váhou dítěte se háky ještě víc svírají.Nedávno se v ní houpala ještě moje 8letá dcera :wink: ,než jsem jí uklidila,kluka to moc nebralo.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 25.01.10 14:13

123, a nemáš nějaký odkaz, abych věděla, co hledat? Děkuju :kytka:

123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 14:50

katko,odkaz na nové jsem nenašla,ale aspon na bazarový pro představu,jak to vypadá.Mám to samé,akorát pestřejší barvy.Značka je to Cam balla.
Podívej se dolů,jsou tam 3 fotky.

ttp://bazar-pro-kazdeho.cz/de­ti/choditka-hopsatka/12244-hopsadlo-balla–cam-il-mondo/

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 25.01.10 19:40

Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že železná futra unesou i to, když se na nich zhoupne 7é kilový dospělý… popruhová houpačka vlastní výroby… To já jen kvůli obavám z únosnosti futer… :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.16 13:27

Krásný dobrý den maminky :)

Chtěla bych Vás poprosit o zkušenost - chtěla bych dcerce udělat houpačku do dveří, ale jelikož nechceme vrtat do futer, tak hledám jiné řešení. Výše jsem se dočetla o tyči mezi futra na posilování a na ni směřuji svůj dotaz: opravdu ta tyč drží, unese dítko a není zde riziko, že se nějak posune při pohybu houpačky? :think: Je mi jasné, že udrží člověka, ale ten se na ní pohybuje ve směru dolu-nahoru a ne dopředu-dozadu, tak se jen ptám, jestli jste to tak některé měla a zda se tyč skutečně ani nepohla. Děkuji moc za odpověď! :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >