Houpačka mezi futra

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 25.01.10 12:49
houpačka mezi futra

Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s houpačkou mezi dveře? Ideálně takovou, která by se dala přidělat na nějakou tyč (prý existují nějaké i na posilování, znáte? a kde se to shání?) a byla případně přenosná, abychom ji časem mohli přestěhovat z obýváku do pokojíčku, až bude :). A využijeme to pro roční dítě?
Díky za všechny zkušenosti a rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 25.01.10 13:00

ahoj, máme, nejdřív tam byla hacka, te´d klasická houpačka. Koupili jsme ve sportu rozpínací tyč - hrazdu, unese i diospělého. Zkusím vyfotit. Jo, karabina je ještě z hacky, ale není problém ji koupit zvlášť. Určitě Hornbavch apod., v nejhorším horolezecké obchody.

bedru
Kelišová 5597 příspěvků 25.01.10 13:01

tak my máme houpačku pověšenou přímo v pokojíčku ve stropě, malá houpání přímo miluje už skoro od půl roku. ale kámoška mají houpačku ve futrech a tu tyč , ne které vysí mají dělanou, ale podle mě tu tyč i na posilování koupíš ve sportovních potřebách

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 25.01.10 13:01

Tak přednavací houpačku teda nemáme a ani jsem o tom ještě neslyšela 8-o
Ale Matymu jsme na Vánoce koupili klasickou dřevěnou, že ji dáme do futer, nakonec zvítězil trám ve stropě, nebyli jsme si jistí, jestli by to futra zvládla :oops:

Foto pro představu, houpačka je v půlce obýváku, když ji nepotřebujeme, zaháknem ji za ohrádku a nezavazí ;-)

Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 25.01.10 13:05

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 25.01.10 13:13
Cappy píše:
Tak přednavací houpačku teda nemáme a ani jsem o tom ještě neslyšela 8-o

Já nemyslela, že ybchom jí plynule přenášeli, ale že bychom ji zatím dali do obýváku a až bude mít Ondra svůj pokojíček (jednou, snad), tak bychom jí přendali tam, proto jsem myslela na tu posilovací tyč do futer, ta se podle mě nijak nevrtá (nebo jo? :nevim: ) a tím pádem by nebyl problém to „stěhování“. Nechce se nám zničit futra (navíc máme doma v paneláku taková ta hnusná železná, pěkně blbě by se do toho vrtalo). A do stropu by byla super, ale stejný problém - nechceme vrtat strop v obýváku kvůli pár měsícům s houpačkou :oops: .
Sportovní potřeby na tyč jsou dobrý nápad, jsem blbec :oops: .
Díííííky :kytka:

Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 25.01.10 13:26

rozpinaci tyc vrtat nemusis :wink: na ochranu futer tam mame ta prkynka.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 25.01.10 14:05

Super, jdu hledat, nicméně další rady a postřehy vítám :). Díky všem…

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 25.01.10 14:06

tak my máme háky na zavěšení houpačky navrtané právě do těch železných futer a no problem :-D

123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 14:10

katko,máme houpačku a hopsadlo v jednom,která se nikam vrtat ani nic jiného k tomu kupovat nemusí.Má nahoře dva takové háky (není to železo),které se silou musí otevřít a jen se zaháknou za futra.Váhou dítěte se háky ještě víc svírají.Nedávno se v ní houpala ještě moje 8letá dcera :wink: ,než jsem jí uklidila,kluka to moc nebralo.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 25.01.10 14:13

123, a nemáš nějaký odkaz, abych věděla, co hledat? Děkuju :kytka:

123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 14:50

katko,odkaz na nové jsem nenašla,ale aspon na bazarový pro představu,jak to vypadá.Mám to samé,akorát pestřejší barvy.Značka je to Cam balla.
Podívej se dolů,jsou tam 3 fotky.

ttp://bazar-pro-kazdeho.cz/de­ti/choditka-hopsatka/12244-hopsadlo-balla–cam-il-mondo/

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 25.01.10 19:40

Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že železná futra unesou i to, když se na nich zhoupne 7é kilový dospělý… popruhová houpačka vlastní výroby… To já jen kvůli obavám z únosnosti futer… :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.16 13:27

Krásný dobrý den maminky :)

Chtěla bych Vás poprosit o zkušenost - chtěla bych dcerce udělat houpačku do dveří, ale jelikož nechceme vrtat do futer, tak hledám jiné řešení. Výše jsem se dočetla o tyči mezi futra na posilování a na ni směřuji svůj dotaz: opravdu ta tyč drží, unese dítko a není zde riziko, že se nějak posune při pohybu houpačky? :think: Je mi jasné, že udrží člověka, ale ten se na ní pohybuje ve směru dolu-nahoru a ne dopředu-dozadu, tak se jen ptám, jestli jste to tak některé měla a zda se tyč skutečně ani nepohla. Děkuji moc za odpověď! :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >