Houpání v kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dotazyvsehodruhu
Nováček 6 příspěvků 09.09.19 10:09
Houpani v kočárku

Jak odnaučit houpání v kočárku? Malý spí klidně 2-3 hodiny ale pouze pokud se s ním hloupé v kočárku. jakmile přestaneme už se je probuzeny. takze sedím nebo jezdim 2hodiny jen tak a houpu a nic doma neudelam.mate nejake rady jak odnaučit? :D :D :D :D

Reakce:
Alí 55
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 09.09.19 10:20

Ahoj tak já nemusela houpat neustále, ale dcera spala jen v kočárku, takže ujezdit a spala bylo to na bednu :)

Nevim jak odnaučit, ale vím že se prodává houpadlo na kočárek jen to přiděláš ke kočárku a zapneš a houpe se sám tak kdyby bylo nejhůř zkus nad tim popřemýšlet :palec:

Machstep
Povídálka 48 příspěvků 09.09.19 10:20
@dotazyvsehodruhu píše:
Jak odnaučit houpání v kočárku? Malý spí klidně 2-3 hodiny ale pouze pokud se s ním hloupé v kočárku. jakmile přestaneme už se je probuzeny. takze sedím nebo jezdim 2hodiny jen tak a houpu a nic doma neudelam.mate nejake rady jak odnaučit? :D :D :D :D

Zkus ho houpat a pak jemně přestávat. Když začne zase, tak dej dudlik, plenu přes hlavu nebo tak.. naši to naučili mojí dceru a myslela jsem že se pověsim :mrgreen: Ale tohle zabralo..

CocoCoco13
Stálice 77 příspěvků 09.09.19 10:25

Ahoj taky jsem musela houpat pořád, když jsem zastavila byl do pár vteřin vzhůru. Odnaučil se to sám, někdy kolem 10 měsíce.

chs.jasmin
Extra třída :D 10346 příspěvků 09.09.19 10:28
@dotazyvsehodruhu píše:
Jak odnaučit houpání v kočárku? Malý spí klidně 2-3 hodiny ale pouze pokud se s ním hloupé v kočárku. jakmile přestaneme už se je probuzeny. takze sedím nebo jezdim 2hodiny jen tak a houpu a nic doma neudelam.mate nejake rady jak odnaučit? :D :D :D :D

Ahoj,

jak je dítě velké? Pokud malé, jsou rézné hapací postýlky, lehátka, ale i různé houpací a vibrující krabičky (ani nemám přehled, co vše na trhu je). ALe zase na druhou stranu, je to jen živení nějaké závislosti :nevim:

U nás tedy bylo jednu dobu to samé, jen jsem vytáhla klíče a během te chvilky, co se kočárek nehýbal už byly holky vzhůru. Jsme se smáli, že mají radar :lol: ale kolikrát stačilo dát kočárek na terasu, kde prostě vál vítr, slyšely ptáky a ruch a spaly dál :nevim:

Kackaxx
Závislačka 4476 příspěvků 09.09.19 10:32

My máme rocket nebo jak. Houpac na kočárek za litr

dotazyvsehodruhu
Nováček 6 příspěvků 09.09.19 16:36

Holky diky. zkusila jsem objednat Rockit- přenosné koupali na kocarek- jak doporučovala KACKAXX… :palec:

Váš příspěvek
Reklama