Jak ustrojit zimní miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 10:21
Jak ustrojit zimní miminko

Ahojte, jak strojíte zimní miminka? Tchyně tvrdí: body, dupačky, mikina, klasická zimní kombinéza, teplý fusak s kozichem, čepička, rukavice. deka do kočárku. Mě to přijde ale zase hrozně moc… 8o Nechci aby mi dítě mrzlo, ale zase nechci aby se zbytečně prehrivalo. A taky v čem odejít z porodnice? Stačí chlupatá kombinéza nebo klasická? TP mám konec prosince. Pojedeme 30 minut autem.

Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 22046 příspěvků 08.09.19 10:22

Tak asi podle počasí, ne? Může být 15, může být -20 :nevim: a v autě budete předpokládám topit

CocoCoco13
Stálice 77 příspěvků 08.09.19 10:28

Z porodnice jsme dávali body, dupačky a šup s ním do kombinézy a samozřejmě čepičku. Do auta jsme to měli dvě minuty, pak jsem mu rozepla kombinézu a jeli jsme cca 20 minut. Deku jsem do kočárku nikdy nedávala stačil fusak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 10:30

Jsem matka zimních dětí a zimy byly dřív mrazivé. Takže tak nějak jak popisuje tvoje tchýně. Body, plína dupačky, ponožky svetřík, rukavičky, čepice, kombinéza a teplý fusak. Jak píše @pikola, záleží jestli je venku +10 nebo -20.

Pantalaimon
Kecalka 262 příspěvků 08.09.19 10:31

Okolo Vánoc bude obleva…takže počítej 10 stupňů déšť…dala bych body, dupny, lehkou čepičku, do kombinézy a v autě moc netopit… :lol:

Mirenka
Kecalka 167 příspěvků 08.09.19 10:33
@Anonymní píše:
Ahojte, jak strojíte zimní miminka? Tchyně tvrdí: body, dupačky, mikina, klasická zimní kombinéza, teplý fusak s kozichem, čepička, rukavice. deka do kočárku. Mě to přijde ale zase hrozně moc… 8o Nechci aby mi dítě mrzlo, ale zase nechci aby se zbytečně prehrivalo. A taky v čem odejít z porodnice? Stačí chlupatá kombinéza nebo klasická? TP mám konec prosince. Pojedeme 30 minut autem.
syn je 27.12. z porodnice jsme ho vezli v autosedačce, ve které jsem měla fusak, v autě jsem ho rozepla, parkování jsme u vchodu do nemocnice, pak hned u domu. Do kočárku jsem měla ovčí fusak, do toho jsem ho dávala uz jenom v tenčí kombinéze, pod ní dupačky a body, někdy mikinu a ponožky. Jinak měl ve fusaku ještě deku. Ale tu klasickou tlustou kombinézu jsem neměla.
lucenka
Hvězda diskuse 37747 příspěvků 08.09.19 10:50

Mám kluka na začátku prosince. Ven měl na sobě: body, puncochacky, svetřík (ne žádný tlustý), teplou kombinézu, a v kočárku podle teploty slabou/tlustou deku + nánožník.

pannda
Kelišová 7158 příspěvků 39 inzerátů 08.09.19 11:03
@Anonymní píše:
Ahojte, jak strojíte zimní miminka? Tchyně tvrdí: body, dupačky, mikina, klasická zimní kombinéza, teplý fusak s kozichem, čepička, rukavice. deka do kočárku. Mě to přijde ale zase hrozně moc… 8o Nechci aby mi dítě mrzlo, ale zase nechci aby se zbytečně prehrivalo. A taky v čem odejít z porodnice? Stačí chlupatá kombinéza nebo klasická? TP mám konec prosince. Pojedeme 30 minut autem.

Do velké zimy takto, do mírnější bez mikinky třeba

Ivana 85
Závislačka 3551 příspěvků 08.09.19 11:39
@Anonymní píše:

Z porodnice jsme jeli 25.12.Na sobe mela mala ponozky, rifle, bodycko, teplou chlupatou bundicku, cepici. V autosedacce byla prikryta dekou. Takhle jsem ji davala i do kocarku a tam teda jeste mela teplounkej fusak.

SlečnaDahlia
Závislačka 2791 příspěvků 08.09.19 11:59

Podle teploty. V zimě může být 5 nad nulou i deset pod.

Každopádně, pokud pojedete autem, nastrojit tak, ať se prcek dá bezpečně upoutat do autosedačky. Ať tě ani nenapadne mu pásy utahovat přes zimní kombinézku, na tu bych se na cestu autem z porodnice vyprdla. Proto se přimlouvám za slabší vrstvy přímo na tělo. Nejlepší v zimě je merino, takže z něj třeba body a dupačky, na to maximálně lehčí svetřík, pořádná čepička, zimní návleky a ponožky, pořádný fusak s průstřihy na pásy autosedačky a na to ještě deka na cestu k autu. V autě beztak budete topit, takže se dá fusak odepnout a přehodit přes mimčo jen deku.

Váš příspěvek
Reklama