Spánek tříměsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dotazyvsehodruhu
Nováček 5 příspěvků 07.09.19 14:19
Spánek tříměsíčního miminka

Ahoj, jak často dáváte spát tříměsíční mimi pre den? A v kolik chodí spát večer, a v kolik vám vstává? My v 21-22 a vstává v 6 bez jídla a někdy se na kojení budi…diky :)

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 11391 příspěvků 07.09.19 14:37

Ja nedavala spat, obe deti usinaly u prsa, kdy byly unavene :lol: Ale minimalne 3 denni spanky mely urcite takhle brzy…hodku-dve vzhuru a zase spat a tak dokola. S prvnim to bylo dlouho velice chaoticke, s druhym jsme se dostali do urciteho „rezimu“ rychleji. Na noc jsme teda s druhym zalejzali vsichni kolem 19:30-20, vstavali kolem 7, ale budil se kazde 2-3 hodiny cca.

P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 07.09.19 14:51

Tříměsíční jsme dávala spát, když byla unavená a nebo prostě usnula u prsa a nebo na hrací dece. Ale určitě tak 3× denně i víckrát. Večer jsme koupali kolem sedmé. To dodržujeme pořád. A vstávala mezi 7 - 8. Ze začátku bylo kojení jen jedno. Potom 2× za noc.

marka123
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 07.09.19 16:57

Do pulroku minimalne jsem davala spat, kdyz bylo dítě unavene, postupne si pak utvořilo rezim nejak samo

Džejn295
Povídálka 17 příspěvků 07.09.19 20:12

Me mala usina vzdy sama na hraci dece. Vetsinou si tak hodku, dve hraje a pak si da maly slofika a potom si dal hraje do te doby, nez bude papat.

dotazyvsehodruhu
Nováček 5 příspěvků 07.09.19 20:17

Děkuji za odpovědi… :)

dotazyvsehodruhu
Nováček 5 příspěvků 07.09.19 20:20

A ještě by mě zajímalo, co děláte kdyz mimi,,mrci" a nechce být na zádech a nechce si hat berete ho hned na ruce? :?

kacaaa
Kecalka 395 příspěvků 07.09.19 20:32

Mě tříměsíční přes den spí docela dost, až si někdy říkám že spí vážně hodně. Ale tak je to miminko takže je to asi správně. Koupu cca mezi 19,30 až 20. A spát chodí mezi 20 a 20,30. Ale spíš v těch 20. V noci se budí cca mezi 2 až 3 hodinou. A pak kolem 6. (podle toho kdy naposledy papa večer - je na umělém mléce) no pak si ho beru k sobě do postele a tak do 7 až 8 se válíme a pospavame. No a pak během dne je to různé, hrajeme si, povídáme. Ale většinou je vzhůru tak max 2 hodiny a usíná. V kočárku si taky zdrimne. A začala jsem ho pravidelně dávat spát do postele kolem poledne. Jako poledni spánek. To začíná vycházet.
Takže někdy mě vážně přijde že spinká až moc. :joy:
A na ruce beru celkem. Pokud ho přikreju a nic to s jim nedělá (jakože by usnul) a mruci stále tak ho vezmu, protože je to většinou bříško :wink:

Váš příspěvek
Reklama