Reklama

Hrací deka s melodií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Svistice
Neúnavná pisatelka 16936 příspěvků 13 inzerátů 27.02.17 13:59

@Vrzilka Ohradka je blbost. Imobilni dite ti z deky nezdrhne, dite, co uz se trochu hybe, bude rozcilovat, branit ve vyhledu.
Melodie mi přijde taky zbytečná.
Za mne je hráci deka dobrá hlavne jako izolace a na to, dite ma na co cucet (nez se nauci pretacet), případně po čem sahat. Nejaké další vychytavky jsou akorat tahani penez z maminek.

Reklama

Reakce:

Bezvamaminka
Nováček 1 příspěvek 27.02.17 14:02

@Vrzilka Dobrý den, my jsme k Vánocům dostali pro naší malou krásnou hrací dečku. Jsem spokojená jak s designem co babička vybrala a máme bez ohrádky. Pro mrkňouska, který ještě neleze a jen leží je to fajn. Je naučná, jen když je větší mimčo, už se musí hlídat, proto bych možná rovnou doporučila s ohrádkou nebo něco takového.. :srdce:

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 27.02.17 14:14

@Vrzilka Já myslím, že je vcelku jedno, kterou vybereš. Deka slouží k tomu, aby se dítě zabavilo, zatímco ty budeš moct odpočívat. :-) Já měla deku s melodií a byla jsem spokojená. Zaujaté dítě bušící do zavěšených hraček… Jakmile se dítě začne přetáčet a plazit, nezabrání mu v pohybu žádné mantinely na dece, které jsem v odkazu viděla. Za to bych si nepřiplácela. Deka lezoucí dítě přestane zajímat, a pokud budeš chtít mít klid, budeš muset pořídit klasickou ohrádku.

svatecnice
Kelišová 5998 příspěvků 27.02.17 14:25

@Vrzilka u prvního jsme měli hrací deku jungle od do, hrála tam kočka. Muselo se do ní bouchnout. Dceři se to líbilo, bouchala, nám už to lezli krkem (ale to bude vždycky všechno;) teď mám hrací deku ooops city a jsem spokojená. Je tam hodně věcí k dělání (zrcátko, schovaný zrcátko, sustivy auto, letadlo) i závěsný hračky jsou pěkný. Myslím, že dětem je to fuk, ty se já tu deku budeš koukat a mít ji na fotkách :-D nicméně novou bych nekupovala, jsou to nehorázný peníze..

Svistice
Neúnavná pisatelka 16936 příspěvků 13 inzerátů 27.02.17 14:32

@Vrzilka Ještě vzít hrací deku, která jde vyprat.

A jak píše @svatecnice, jsou to velké peníze za defacto nic. Měla jsem bazarovou, na ty 2-3 měsíce, než mi z toho děti začaly vylézat to bylo dobrý. Pak to šlo do skříně a stalo se to nepotřebným.
Mnohem déle a více se u nás pak využilo pěnové puzzle. Skoro čtyřletý si teď z něho staví chodníky, ohrádky a s pomocí tatínka bunkry a autíčka.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama