Stan Wiky s krtkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kuli-kuli
Povídálka 22 příspěvků 22.02.17 14:29
stan wiky s krtkem

Zdravim, prosim zdaamá někdo tento dětský stan, poradi jak ho složit? Ztratili jsme obrázek kde je návod :( Děkuji předem :mavam:

Reakce:
Bara04
Kecalka 206 příspěvků 22.02.17 14:44

https://www.feedo.cz/…y-stan-krtek?… tenhle?

vložíš jeden roh dovnitř az je placaty, pak chytnes jednou rukou nahore, druhou jeden z rohu dole a zkroutis směrem k sobe… par krát jemně zkus správný způsob jde celkem lehce
mam ho a mrne mi spalilo návod v kamnech

kuli-kuli
Povídálka 22 příspěvků 22.02.17 15:44

Jo jo to je on…myslis spodni roh? Nejde mi to :oops:

Milujuděti
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 17:08

Jednoduše vezmete stan a začnete muchlat do té doby, než se ze stanu stane nepopsatelný předmět, pak stačí hodit pod postel nebo úložného prostoru

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >