Stan Wiky s krtkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kuli-kuli
Povídálka 22 příspěvků 22.02.17 14:29
stan wiky s krtkem

Zdravim, prosim zdaamá někdo tento dětský stan, poradi jak ho složit? Ztratili jsme obrázek kde je návod :( Děkuji předem :mavam:

Reakce:

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 22.02.17 14:44

https://www.feedo.cz/…y-stan-krtek?… tenhle?

vložíš jeden roh dovnitř az je placaty, pak chytnes jednou rukou nahore, druhou jeden z rohu dole a zkroutis směrem k sobe… par krát jemně zkus správný způsob jde celkem lehce
mam ho a mrne mi spalilo návod v kamnech

kuli-kuli
Povídálka 22 příspěvků 22.02.17 15:44

Jo jo to je on…myslis spodni roh? Nejde mi to :oops:

Milujuděti 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 17:08

Jednoduše vezmete stan a začnete muchlat do té doby, než se ze stanu stane nepopsatelný předmět, pak stačí hodit pod postel nebo úložného prostoru

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >