Reklama

Samovolné zapínání hračky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 11.02.17 07:38
Samovolné zapínání hračky

Ahoj holky, prosím o radu. Od Ježíška malá dostala slonika - hrací lampičku od FP, viz foto. Do dnes vše ok, ale poslední 3 noci se nám stává, že sloník začne sám od sebe hrát. Zapínám ho malé před spaním, usínáme u toho obě, ty poslední tři noci nám z ničeho nic ale vždy mezi půl 3 - 3 ráno začne hrát a svítit. Nestalo se vám to některé? Baterky jsou v něm nové, do teď bylo vše ok :zed: už jsem fakt myslela, že mi sibe a doma straší, protože je fakt nesmysl, aby si to malá spustila sama, nedosáhne na něj a taky ji to vždy vzbudí (má dvě hlasitosti, já pouštím na tu nižší, v noci ale pěkně řve). Že mě uklidnite, že je to nějaký zmetek, že se vám to taky stalo a mě už na MD nehrabe? :zed: :mrgreen: vzhledem k tomu, že u toho usínáme spolu, tak jsem tu,,pojistku" nikdy nevypinala, ale sloník sám o sobě se pouští,,ztuha", zapíná se tím motýlkem a ten není nijak přehnaně citlivý :zed: navíc jsou to až poslední tři noci a vždy přibližně stejný čas :zed:

Díky moc a snad mě nemáte za blázna :lol: :lol: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1542 příspěvků 3 inzeráty 11.02.17 07:59

Přesně tuhle hračku doma nemáme, ale u nas se běžně zapinaji medvidci a jedno troubici auto. To jsem musela jednou hodit dokonce na balkón, protože troubilo snad v 30 minutovych intervalech :pocitac: a nedalo se to vydržet. Zvláštní na tom ještě je, že normálně nefunguje 8o

Že u nas straší jsem si rikala taky :lol: vysvětlit, proč se to děje nedokazu.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 11.02.17 08:01

Taky dceři jedna hrála, viděla jsem v tom kdo vi co a bylo mi řečeno, ze dochází baterky. Vyměnila jsem je a uz nás neděsila.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1542 příspěvků 3 inzeráty 11.02.17 08:02

Zpoustejici se medvidci a troubici auto. Už několikrát jsem je chtela vyhodit :lol:

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 11.02.17 08:06

@rozmaryna1234 :cert: oni jsou v tom baterky asi týden nové, ty předtím vydržely opravdu od Vánoc a nic :cert:

@Terezxx to je strašný psycho, já už sprdla i manžela že je to blbý fór a ten ani nevěděl která bije :mrgreen: tady fakt snad straší :lol:

terinka4444
Hvězda diskuse 66606 příspěvků 11.02.17 08:14

Nám to dělala želva, byla to krásná hračka, měla odklápěcí krunýř a tam zrcátko, když se to otevřelo, tak se to smálo…no a smálo se to i bez otevření, kdy si to vzpomnělo. Dala jsme ji do koupelny na přebalovák, tam se mohla smát kdykoliv a nerušila :mrgreen:

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 11.02.17 08:24

@terinka4444 :lol: super, mala mi bez toho pitomeho slona ale neusne :lol:

terinka4444
Hvězda diskuse 66606 příspěvků 11.02.17 08:38
@Kattynka000 píše:
@terinka4444 :lol: super, mala mi bez toho pitomeho slona ale neusne :lol:

tak ho pak na férovku vypni, máš ho zapnutého ne? V takovém tom pohotovostním módu

Daphnei
Kecalka 180 příspěvků 11.02.17 08:40

Fisher Price to děla s oblibou. Nám to delal pejsek od nich…
Nejlepší je to po hororu, když už jdete spát ve tmě… a pejsek řekne „pojď si hrát“ nebo " mam Te rad"… :mrgreen: :mrgreen:
Chucki hadr :mrgreen:

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 11.02.17 08:44

@terinka4444 :lol: Přesně tak, ono to má ten hrací program +- půl hodiny, takže u toho vytuhnem obě. Asi to budu muset vypínat a snažit se u toho neusnout :lol:

@Daphnei Taky hezký :lol: My včera koukali taky na horor, takže jsem se v noci bála jít i na záchod :lol:

iziwolvie
Kecalka 378 příspěvků 11.02.17 08:50

Vyměnila bych baterky, nám to dělají hračky, když jim baterky začínají docházet. A už se mi asi 2X stalo, že jsem koupila nové baterky a hračka po nich šla buď stejně blbě nebo hůř než s těma starýma. Dám do toho další baterky a jde to normálně. Takže někdy se poštěstí koupit už vybité baterie v obchodě. :cert: Takže bych zkusila jiné.

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 11.02.17 08:55

@iziwolvie :lol: a to jsem se fakt bála že mi hrabe a doma nám straší :lol: baterky jsou v tom fungl nové varty a nikdy nebyl problém, až poslední tři dny :lol: jste mě dostává že se to zapíná v přibližně stejnou dobu :lol: hlavně se to nikdy nestane přes den/za světla zatím :mrgreen:

hani28
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 11.02.17 08:59

U nas se zase sama zapinala knizka, taova co ma tlacitka se zvuky zvirat. I kdyz byla normalne v policce, nebyla na ni zadna jina kniha, ktera by ji tihou spustila, vzdy vecer zacala sama od sebe stekat :lol: Musela jsem ji na par noci dat do komody mezi rucniky, tak nahlas to bylo :lol: My se tedy straseni nebali, spis jsme si delali srandu, ze tam darce napichl nejakou stenici a odposloucava nas :lol:

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 11.02.17 09:00

@hani28 :lol: To manžel si taky děla srandu, že nás beztak straší FBI, která nás sleduje :lol:

mau-mau
Závislačka 3142 příspěvků 11.02.17 09:42

Taky znám… dělalo nám to vícero hraček. Taky jsem nejdřív myslela, zda to nejsou znamení ze záhrobí :mrgreen: „je čas na učení!!“ Je dobrá hláška ve 3 ráno :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama