Reklama

Play doh - Dortová hora, nebo Dortovač?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veru1107
Povídálka 45 příspěvků 20.02.17 20:23
Play doh- Dortova hora nebo Dortovac??

Ahoj, chtela bych dceri koupit k druhym narozeninam nejakou sadu play doh, ma modelinu moc rada.
Mam moznost koupit bud Velky narozeninovy dort( narozeninova hora) a nebo Dortovac (vyroba malych dortiku).prosim o zkusenosti a nebo doporuceni pro takto stare deti a co se jim libilo???dekuji moc

Reklama

Reakce:

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 22:21

@veru1107 ahoj, dcera dostla ke 3 narozeninam dortickovou oslavu a vetsi úspěch meli mensi sady co dostala potom, jako treba My little pony, nebo sadu pismenek.

gabona1
Stálice 87 příspěvků 29.05.17 06:40

U nás mal úspech Dortovac, je to výborná hračka, mne a s tým malý dosť často hráva, len dokupujem plastelínu, lebo ju vie celkom slušne pomiešať, nechať otvorenú…atď…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama