Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Nepodařilo se mi obnovit diskuzi k tomuto tématu, tak zakládám znovu… Nemáte prosím některá zkušenosti s touto dekou? http://deky.heureka.cz/…-hraci-deka/ Prali jste ji?
Kamarádka má dost podobnou ale já myslím že s těmahle hracíma dečkama snad není něáký extra problém
(Ale je moc hezká)
Nám se právě také líbila, tak jsme jí objednali - včera jsem jí vybalila a trošku opožděně řeším to praní - nějak mě to před tím vůbec nenapadlo. Asi to pak risknu, ale mám strach, aby neztratily tvar ty boční mantinely (uvnitř potahu je molitan) a aby se nějak neponičila ta šustítka apod. (ne vše je odepínací). Jo a taky se ještě bojím obarvení - po stranách a zespodu je ta deka červená, tak aby mi to nezbarvilo tu žlutou ![]()
Asi máte pravdu… Pokud se neozve nějaká maminka co jí už v pračce otestovala, tak to asi bude raději jen na ruční praní.