Hračky pro 5 měsíční miminko

130
11.6.20 11:19

Hračky pro 5 měsíční miminko

Zdravím, mám dotaz - jaké hračky bavily Vaše 5 měsíční mimi? My teď máme 4,5 měsíce, holčička, ráda si hraje, nevím ale co nového jí pořídit? Ráda je na bříšku… koukala jsem po netu, ale jsem z toho nějaká tumpachová :D Hrazdu máme, chrastítka taky, pak takové ty hračky od lamaze a playgro co mají hodně různých prvků… knížečky s obrázky… Ale všecko už máme okoukané :D Co byste mi doporučili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13754
11.6.20 11:29

@LaVoisin Sehnat maminku v okolí s podobně starým mimčem a hračky si protočit ;) Jestli se jí tohle všechno během pár měsíců okoukalo, nemá moc smysl kupovat nové věci. U nás už nejvíc v tomto věku frčely věci, co pro děti vůbec nejsou vhodné :mrgreen: vařečky, televizní ovladač, kolíčky, klíče, chlupaté pantofle… A případně něco, co dělá zvuky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26657
11.6.20 11:30

Nepořizovala bych nic. Naopak bych půlku (dvě třetiny) hraček vzala a schovala. Nechala uklizené třeba 2-3 týdny, vrátila a klidila jiné. A takto bych točila hračky třeba ve 3 skupinách. Dělám to tak dodnes (synům je 6 a 8). Čím méně bude mít hraček, tím lépe si vyhraje. Když jsou hračky okoukané a jen leží, tak šup na půdu a stáhnu jiné a to je radosti.
My měli v této době takového tučňáka, co padal a stoupal si, když do něj prcek mlátil, hrací deku, plastové kostky a hadrové autíčko. K tomu pár řehtaček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
11.6.20 11:31

:D :lol: promiň musím se smát, ale mám 4M syna a tolik hraček co popisujes nemá. Pres den lezi na lehatku nebo hraci dece a kouka kolem sebe. Hraci chrastitko ho zacalo zajimat az ted a to teprve ten zvuk.Pro mého prvorozeneho byla nejlepší hracka pet lahev plná fazoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
11.6.20 11:57

Většinu hraček schovat a nechat jen 2 - 3 a postupně měnit. U nás frčeli a frčí hmatové knížky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4701
11.6.20 12:03

Obal od vlhcenych ubrousku, petka, sáček, ponožky.. :lol: Jinak jak píšou výše, obmenovat.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18749
11.6.20 12:07

Stačí par kousků a měnit je, za chvíli po tomhle ani nestekne, je zbytecne toho kupovat kvanta :D jinak nas nejvic chce to co nemuze, mobily, ovladače, klice, tuby s kremem, nadobi, flasky, autíčka starsiho syna. Co zacal chodit tak jsou hit boty, to pořád odnekud nosi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10670
11.6.20 12:11

Máš miluje plyšová chrastitka. Máme od Steiff a Sterntaler. Potom takové ty bouchaci plysove valeckove hračky - chrastitka. Ty miluje, bez nich nevycházim.
Potom klasická plastové klíče na kroužku.

Vůbec ho ty Lamazze hračky neberou, ani ti muchlacci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
11.6.20 12:16

@LaVoisin nám se třeba hodně osvědčil medvídek co hraje a svítí. dcerka taky dlouho nevydrží u stejných hraček, takže jí je vždycky po čase měním, ale méďa ten jí drží furt. cca od 3m až do teďka (je jí 7měsíců)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10670
11.6.20 12:17

@Ibibi jakého máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
11.6.20 12:20

@g.sandova
poslu ti fotku do zprav ju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
11.6.20 12:35

Jak píše @unuděná, možná než kupovat also hračky, zkusit běžně věci :D u nás frčelo všechno možné, klíčenky, drobné (bezpečné) nádobí, hodinky, papírky… Jen je třeba myslet na čistotu a bezpečnost těch věcí, a taky jejich zničitelnost :D nové hračky bych taky nepořizovala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
11.6.20 13:16

@mission84 …mno… ok, holt já mám miminko co ho zajímá spousta věcí a jen tak ležet a čučet ji nebaví. Tak proto se ptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
11.6.20 13:17

@Billi Taky to tak dělám, že je „točím“, aby vždycky viděla nějaké a pak za nějakou dobu vyndám jiné, ale ona si je pamatuje nebo co :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
11.6.20 13:18

@fíkofka Děkuji, pokoukám po nějakých :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama