Hračky tlapková patrola

1250
23.10.19 15:13

Hračky tlapkova patrola

Ahoj holky, syn má rád tlapkovu patrolu, tak uvažuji o koupi nějaké hračky, ale zarazila mě dost cena a tak si říkám, jestli to má vůbec smysl a neleželo to jen v koutě. Např. Hlidkovaci věž za 3 tisíce a je to kus plastu 8o Má někdo zkušenosti s těmito hračkami? Při těchto cenách si říkám, jestli raději nekoupit další Duplo s kterým si hraje. Děkuji za odpovědi, které mi usnadní se rozhodnout zda koupit nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6423
23.10.19 16:22

U nás je to teď těžká závislost. Objednala jsem z číny to stejný za poloviční cenu pod stromeček. Malá si s tím hraje teda hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1250
23.10.19 20:25

@JancaS84 z wish a nebo aliexpresu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24156
23.10.19 20:39

Co si budeme povidat, je to to tezky business. Moje deti tohle nastesti celkem miji, uz maji i predstavu, ze to je opravdu hodne drahe a moc toho za ty penize vlastne neni. Daji prednost legu. Dva roky tedy frcel pozarnik Sam, ake tam ty ceny jeste vcelku usly a ta auta byla fakt pekna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
23.10.19 22:30

Máme všechny ty cokly s jejich vozidlama. Měli na ne docela velkou slevu v Tescu, tak jsem je nakoupila tam a dávali jsme je dceři postupně.
Něco jsem brala i z Ali, relativně dražší veci, ale ta kvalita je strasna, hraje to čínský písničky, takže vubec nedoporucuju. Centrálu jsme kupovali nějakou za litra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat