Jaký hrací stoleček? Poraďte, prosím.

279
21.10.19 22:59

Jaký hrací stoleček? Poraďte, prosím.

Ahoj, prosím o radu. Zvažujeme koupi hracího stolečku pro syna, na Vánoce bude mít 15 měsíců. Jaký se vam osvědčil? Děkuji za zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

767
22.10.19 00:16

Měli jsme tenhle a byl super. Dcera si s ním hodně kolem toho roku vyhrála. Kupovala jsem ho v Tescu a stál asi kolem pětistovky, možná o něco víc, ale víc jak 700 určitě ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 01:10

Ste si isti vhodnostou darku? V 15m ma vacsina ludi uz hraci stolek davno odlozeny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
432
22.10.19 04:26

Taky jsme meli ten z Tesco, kupovany v akci asi za 400kc a byl super.. ale rozhodne jsme vyzzivali driv, kolem sedmi, osmi mesicu. V 15tk mesicich jz byl zase zavrenej v krabici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 06:16

My teda měli stoleček z wiky. Malá si s ním taky hodně vyhrála. Ale už je dlouho schovaný. Teď ho budu prodávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
22.10.19 06:24

Ahoj, malá ma fisher price (tu starší verzi) a není špatná. Hraje si s ním od 8 měsíce. Na obalu píšou vhodný od 6 m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
22.10.19 06:54

Ahoj, díky všem za reakcie. Nahlodali jste mne s tím věkem, popravdě jsme ještě takovou hračku neměli, tak mne nenapadlo, ze už by na to mohl byt velký :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
22.10.19 18:30

A poradte teda prosím, s čím si vaše děti hrají nebo hrály kolem těch 15 měsíců? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1238
23.10.19 15:17

Stolecek je opravdu zbytečnost v tomhle věku. Roční syn si hraje s autickama, navléká kroužky, staví komín z kostek. Má rád zvukové autíčka, co něco dělají a už ho baví stavět z megabloks kostek s mojí pomocí. Takže bych určitě šla do nějakého autíčka se zvukem a něco třeba z motoriky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
23.10.19 22:04

@Meggynka To vše máme, tak jsem myslela, ze ten stolecek by byl fajn, ale dam na vas, nenapadlo me, ze už je na to velký. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 23:02

@Micilin kuchynka, ponk, teepee, tatra, slapaci traktor (este nebude slapat, ale tahat sa da vzdy), lepsie odrazadlo, quiet book, spectra, mozno uz i vlackodraha.. je toho spousta a hlavne kazde ditko je zamerane na ine veci.. kuchynka zabavi asi najdlhsie a najsirsie spektrum deti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama