Jaké hračky pro dvouleté dítě?

1845
21.10.19 19:57

Jake hracky pro 2.lete dite?

Ahoj maminky, pomalu ale za to jiste se blizi Vanoce. Pred nami je jeste svatek naseho ditete. Hracek uz ma dost, ale jake hracky opravdu zaujmou 2lete dite? Ano je ve veku: hrnce, klice, pastelky atd.. na to se neptam…zajimaji me konkretni hracky :) poradite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.10.19 20:01

@Renca8 u nás vede Lego Duplo, teď konkrétně farma ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1845
21.10.19 20:14

@Michal41?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5299
21.10.19 20:16

U nas krome Dupla jeste hodne drevena vlackodraha, drevene kostky ruznych tvaru, Lego (pod dozorem), SIKU auticka, veci na pisek, kuchynka, navlikani velkych drevenych koralku, PlayDoh modeliny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
590
21.10.19 20:18

U nas patrove parkoviste, tam si jezdi s auticky kazdy den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
21.10.19 20:19

U nas uz ve 2 letech jelo klasické lego. Pak dostal skluzavku, koloodrazedlo, Fisher price mluviciho pejska, velké puzzle, kuchyňku, auto hasiče sama, garáž na autíčka, svítící autodrahu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8683
21.10.19 20:22

Lego Duplo školka (moje děti tam zbožňovaly záchod) nebo Duplo se zvířátky
Kočárek a miminko s doplňky (lahvičky apod.)
Kuchyňka
Houpací prkno
Oblékací magnetické panenky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
432
21.10.19 20:22

U nas byla loni naprostej hit zatloukacka z ikei.. to byly dceri 2 roky a dva mesice :)
Duplo, to je v kurzu porad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11890
21.10.19 20:25

@Renca8 dcera 2 roky a 2mesice miluje Duplo (mame spoustu sad, ještě po sestre), panenku miminko s kocarkem, to se stara ráda.
Taky miluje knizky a diky sestre i Barbie panenky, s temi si hraje hodne.

Jinak muzes kouknout na slevy na hračky , jsou tam všelijaké obchody, treba ti neco padne do oka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49139
21.10.19 20:30

Ke druhým narozkám dítko dostalo Ikea kuchyňku s vybavením, ta potom frčela další čtyři roky… No a začalo ho zajímat duplo, hlavně zvířata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17419
21.10.19 20:34

Duplo, Play doh, Albi tuzka, prohlížecí knizky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 20:35
@zrcadlo píše:
Kuchyňka
Houpací prkno

Ve farmě je právě taky záchod a má taky úspěch :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17419
21.10.19 20:39
@zrcadlo píše:
Kuchyňka
Houpací prkno

Houpaci prkno? To je u nas bohuzel zatim propadak, cekam, zda se chytne u druheho ditete. Prosadila jsem ho navzdory muzovym pripominkam a ted to často posloucham, jak lezi netknute. Od kdy to tve deti bavilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1845
21.10.19 20:46

Holky diky za rady zaujalo me play doh, duplo zviratka-jen me reknete v cem to skladujete :-D aby to nebylo pohazene vsude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8683
21.10.19 20:49
@Cuddy píše:
Houpaci prkno? To je u nas bohuzel zatim propadak, cekam, zda se chytne u druheho ditete. Prosadila jsem ho navzdory muzovym pripominkam a ted to často posloucham, jak lezi netknute. Od kdy to tve deti bavilo?

Syn si na tom nejradši pouštěl autíčka sem a tam, dcera si tam vždycky dala polštářek a dělala si z toho postýlku a houpala se. Občas jsem jim četla pohádku tak, že ležely v prkně a já jsem s nimi nohou houpala (když jim byly ty 2-3 roky). Teď se na nich občas houpou, občas je mají jako přepážku hracího prostoru, někdy z nich dělají domečky a garáže, občas dáváme na konferenční stůl jako zástěnu pro maňáskové divadlo. Jako kdybych koupila ty drahé verze, tak jsem asi zklamaná, ale já kupovala u truhláře, tak to nebylo tak hrozný, a nějakou funkci si ta prkna nacházejí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama