Hráz - přešití?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
102
9.4.21 10:15

Hráz- přešití?

Ahoj 🙂 vcera jsem byla po sestinedeli na prohlidce u gynekologa. Pri porodu jsem se hodne natrhla a dost me museli zasivat. Celkem rychle se to zahojilo a zadnou bolest jsem necitila.

Doktorka mi ale rekla, ze na hrazi mam „Spange“- nevim presne, co to znamena, ale pochopila jsem, ze mi to v porodnici zasili o neco vic a ted to tam bude pnout- teda hlavne pri sexu. Asi mi nejaky steh vypadl a spatne to srostlo..moc jsem to nepochopila.
RIkala, ze to bude bolet a ze jestli to bude hodne bolestivy, tak muzu jit na opravu, nariznou to a znovu sesiji. Docela me vydesila 🙁 Jakoby nestacilo hojeni po porodu, ted jeste prijde tohle…

Proto jsem se chtela zeptat, jestli nahodou nekdo mel to samy a musel jit znovu na siti? Asi chci i uklidnit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.4.21 10:34

Jestli tě to nebolí tak to asi nebude potřeba. Nebo uvidíš jak to bude bolet při sexu jestli ještě nebyl.
Mně se stehy rozjeli a bolí mě to ještě půl roku po porodu. Když jsem s tím byla tenkrát na pohotovosti tak doktor řekl že by se to případně řešilo po šestinedělí, po šestinedělí mi doktor (dokonce 2 doktoři nezávisle na sobě) řekl že je to dobrý a že by s tím nic nedělal :nevim: takže já doufám že se to ještě spraví.
Jinak by mě zajímalo jestli na tom přešití někdo byl a jak strašné to bylo…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 11:32

Já na přešití byla. a zbytečně. normální gynekolog NIKDY pořádně nepozná jak je poranění velké. trpěla jsem skoro 3 roky, než na to přišel urogynekolog, který se na to specializuje! byla jsem na přešití 8m po porodu a pak ode mě všichni dávali ruce pryč, protože je to prý opravené. posílali mě i na psychiatrii. to, že mám denně bolesti nikoho nezajímalo. až teď…čeká mě velká plastika všeho + hráze, protože mám avulzi obou levátorů! parádní zjištění 3 roky po porodu :cert: :cert:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat