Hrbolky u poševního vchodu

Anonymní
4.4.21 13:06

Hrbolky u poševního vchodu

Ahoj dámy. Ráda bych se vás zeptala na trochu intimnější otázku. Dnes jsem se podívala zrcátkem tam dolů (6 týdnů po porodu) a neviděla jsem poševní vchod. Mám tam takové hrbolky, jakoby boule. Respektive je to tam celé takové podivně nateklé. Setkala jste se s tímto některá h vás? Zkoušela jsem si tam strčit prst (potom co sem vůbec vchod našla) a vše Ok nic nebolí. Ale vypadá to hrozně. Moc děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8945
4.4.21 13:08
@Anonymní píše:
Ahoj dámy. Ráda bych se vás zeptala na trochu intimnější otázku. Dnes jsem se podívala zrcátkem tam dolů (6 týdnů po porodu) a neviděla jsem poševní vchod. Mám tam takové hrbolky, jakoby boule. Respektive je to tam celé takové podivně nateklé. Setkala jste se s tímto některá h vás? Zkoušela jsem si tam strčit prst (potom co sem vůbec vchod našla) a vše Ok nic nebolí. Ale vypadá to hrozně. Moc děkuju.

Povolené poševní stěny…cvičit a cvičit…po porodu běžné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 20:16

Mám úplně to samé, celý vnitřek vyplněný, také jsem 6 týdnů po porodu, ale už druhém, po prvním jsem to měla taky, ale asi ne tak moc. Taky bych ráda slyšela,.že v tom nejsme samy a má to každá :-D

• Citovat
  • Nahlásit
139
5.4.21 10:19

Ahoj holky,
jedná se o cystokélu či rektokélu, hezky vysvětleno je to třeba zde:
https://porodnitrauma. cz/prolaps/¨

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...