Hrb na krku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
324
4.1.22 21:40

Hrb na krku

Ahoj, mám problém – udělal se mi hrb vzadu na krku. Je mi jasné, že musím zhubnout. Mám 85kg/165. Co dál? Kdo máte zkušenosti, poraďte prosím, jak se toho co nejdřív zbavit? Jde to vůbec? Pomůže cvičení na internetu? Nebo mám zajít k fyzioterapeutovi? Předem děkuji za Vaše zkušenosti. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
555
4.1.22 21:56

Pracuješ na PC vid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
4.1.22 22:05
@ZustanSeMnou píše:
Pracuješ na PC vid?

Ano, pracuju. Měla jsem jen trošku náznak, ale za poslední dobu se mi to fakt hodně zhoršilo. Doufám, že se toho zbavím. Potřebovala bych nějakou pozitivní zkušenost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
4.1.22 22:07

Chce to fyzioterapeuta, jde o celkové držení těla a zkracování některých svalů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
4.1.22 22:36

@tadama
Neboj, je to kvůlinezdravemu posedu a vystrkovani hlavy.

Musíš cvičit, jinak se toho nezvavis.

Mám to taky, jen jsem líná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
4.1.22 22:53

Pozor, jestli to není něco jiného, nejprve jsem si myslela, že mám hrb, ale ve skutečnosti to byl lipom, tuková buňka, která se pořád zvětšovala, musela jsem na operaci, jinak to odstranit nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
5.1.22 00:15

Řekla bych, že to máte ze špatného držení těla. Takže fyzioterapeut. A pokud chcete zhubnout, tak zkuste jíst zdravěji. Z pohybu by mělo postačit udělat si každý den napřed půlhodinkovou procházku svižnou chůzí, později protáhnout na celou hodinu. Jakékoliv další cvičení a hýbání už se vám většinou přihodí tak nějak samo. Důležité je začít. 85 kg na 165 cm opravdu není málo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat