Hrbol na hlavě u dítěte

240
22.6.20 20:16

Hrbol na hlave u ditete

Ahoj. Ted jsem dceri (3) na tylu hlavy nahmatala takovy hrbol, presne veprostred hlavy, jakoby vycnivajici kost ale dost. Vim, ze mela vzdycky divny tvar lebky ale ted mi to prijde nejak extemne vystouple. Druhe dcera to nema, ta hlavu uplne bez hrbolu. Je to tvrde, zadna bulka, proste kost, asi 2 cm prumer. Vim, kazdy ma jiny tvar lebky ale muze to neco byt? Kdyby to byl nejaky tumor ten by asi nebyl jako kost nebo byl vevnitr ne? Mozna to je blba otazka ale ja zase mam strach a plasim. Casto spadne na hlavu protoze sebou treba v posteli sije ale to by asi mela mekkou bouli ne? Meli jsme velkou kontrolu u dr pred par mesici a nic nerekla, tak snad by to zaznamenala? Priste se urcite zeptam, jen pro klid duse jsem tady musela napsat. Dekuji moc za odpovedi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1724
22.6.20 20:23

Dcera má dvě jakési malinké bulky na zátylku, jsou pohyblivé. Dr jsem se neptala, usoudila jsem, že to budou nějaké uzliny. Možná je to podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
22.6.20 20:32

@Petula306 : nee to je jako kost, nehybe se, presne vprosted zadni lebky. Mozna fakt z tech bouchnuti? Ale takove tvrde. Pohyblive bulky qsi budou uzliny no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
311
22.6.20 20:52

Malý má za uchem malou boulicku. Ale. neboli ho to, ani se nezvetsuje. Doktorky se budu ptát až tam budu no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.20 20:55

Buď v klidu je mi 27 a to o čem mluvíš mám na hlavě taky. Vůbec netuším kde se to tam vzalo mám to Snad od narození :nevim: :nevim: ale nebolí to, nic. Jenom mi to někdy překáží když ležím. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.20 20:56

Vzadu na lebce je hmatný týlní hrbol, někdo ho má velký někdo menší, ale máme ho tam všichni.

• Nahlásit
  • Citovat
4049
22.6.20 21:02

Možná tuková bulka? Myslím, že se tomu říká lipom. Bývá to nejčastěji na hlavě, krku, zádech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama