Reklama

Hrbolaté nehty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 13:08
Hrbolaté nehty

Ahoj, nevíte někdo co to muže být? Jsem v 8 týdnu těhotenství a začli mi růst,, hrbolaté" nehty a jakoby,,propíchané špendlíkem" vypada to opravdu nehezky a rostou tak všechny..Neměla jste to taky nějaká? Děkuji

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29508 příspěvků 21.09.18 13:10

TO JE nedostatek nějakého vitamínu, ale ted nevím jakého..
v těhu to je běžné, že si tělo bere hodně vitamínu pro děti a pro ženu už nic nezbyde..chce to doplnit..ale ted fakt nevím co to je..jestli bečko, nebo zinek, nebo co.. :think:

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 21.09.18 13:16
@smurfka píše:
TO JE nedostatek nějakého vitamínu, ale ted nevím jakého..
v těhu to je běžné, že si tělo bere hodně vitamínu pro děti a pro ženu už nic nezbyde..chce to doplnit..ale ted fakt nevím co to je..jestli bečko, nebo zinek, nebo co.. :think:

Biotin :andel:

swat
Kecalka 380 příspěvků 21.09.18 13:38

Co lupénka v nehtech?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 13:47

Děkuji za rady☺, lupenka v nehtech? To zní hrozně :oops:

pravdaalaska
Stálice 59 příspěvků včera v 13:40

Ahoj, tak přesně s tímto jsem šla s dcerou min. týden na kožní. Malá má takto hrbatý malíček. Dr. to vyhodnotila jako plíseň :cert: asi z bazénu, z koupelny z dovolené… oslabená imunita a dostali jsme na to lak, který budeme na nehtík nanášet. Léčba asi měsíc. Lék ti můžu napsat odpoledne, je objednaný v lékárně, název si nepamatuji… pa

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 13:44
@pravdaalaska píše:
Ahoj, tak přesně s tímto jsem šla s dcerou min. týden na kožní. Malá má takto hrbatý malíček. Dr. to vyhodnotila jako plíseň :cert: asi z bazénu, z koupelny z dovolené… oslabená imunita a dostali jsme na to lak, který budeme na nehtík nanášet. Léčba asi měsíc. Lék ti můžu napsat odpoledne, je objednaný v lékárně, název si nepamatuji… pa

To by jsi byla moc hodna, ja s tim jeste nikde nebyla, jelikoz kozniho mam 40km od baraku, doma mam malou dceru a manzel od rana do vecera v praci. Dekuji za info a budu rada kdyz pak napises ten nazev.Dekuju :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >