Hrnce Baf nebo Woll

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lúcajan
Stálice 53 příspěvků 13.02.17 21:58
hrnce baf nebo woll

Ahojky všem, chtěla bych si pořídit titanový hrnec a nemůžu se rozhodnout mezi značkou BAF a WOLL
U značky BAF jsem se dočetla, že se hrnec nepoškodí ani vidličkou a může se v něm krájet
U značky WOLL je napsáno pouze, že je hrnec odolný
Jaký je lepší, poraďte

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 13.02.17 22:27

To nevím, osobně mám od woll pánev taky titan a v pohodě už víc než dva roky. Nekrájím na ní nožem ale vidličkou maso obracím normálně a nic, bez poškození.

saadet
Extra třída :D 11854 příspěvků 3 inzeráty 13.02.17 22:45

@lúcajan mam woll a max spokojenost. Zalezi take na „rade“.

murra
Kecalka 389 příspěvků 18 inzerátů 14.02.17 00:24

Měla jsem pánev woll. 10 let byla perfektní, pak se na ni udělal velký černý flek a začala se připalovat. Teď mám Baf, byla levnější. Zatím spokojenost. Možná je dokonce ještě neprilnavejsi než ta wollka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >