Hrnce Baf nebo Woll

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lúcajan
Stálice 54 příspěvků 13.02.17 21:58
hrnce baf nebo woll

Ahojky všem, chtěla bych si pořídit titanový hrnec a nemůžu se rozhodnout mezi značkou BAF a WOLL
U značky BAF jsem se dočetla, že se hrnec nepoškodí ani vidličkou a může se v něm krájet
U značky WOLL je napsáno pouze, že je hrnec odolný
Jaký je lepší, poraďte

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 13.02.17 22:27

To nevím, osobně mám od woll pánev taky titan a v pohodě už víc než dva roky. Nekrájím na ní nožem ale vidličkou maso obracím normálně a nic, bez poškození.

saadet
Extra třída :D 11861 příspěvků 1 inzerát 13.02.17 22:45

@lúcajan mam woll a max spokojenost. Zalezi take na „rade“.

murra
Kecalka 389 příspěvků 35 inzerátů 14.02.17 00:24

Měla jsem pánev woll. 10 let byla perfektní, pak se na ni udělal velký černý flek a začala se připalovat. Teď mám Baf, byla levnější. Zatím spokojenost. Možná je dokonce ještě neprilnavejsi než ta wollka.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

O Jirkovi mluvíme denně, říká Andrea Pomeje. Co mu věnovala jeho dcera Anna?

Minimálně tři měsíce se Jiří Pomeje neviděl se svou dcerkou Aničkou. S... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >